2752
2734
😮😮😮😮 بچه ها مگه شما چی میخرید که انقدر گرون میشهههه؟؟؟😦😦😦😦

چیزایی ک ب نوزاد هیچ ربطی نداره پدرو مادر برای دل خودشون یا احیانا پز میخرن 

فرش و لوستر و چراغ خواب و ساعت دیواریو میز آرایش و................ک نوزاد هیچی ازشون نمیفهمه

حيا از خدا بسيارى از گناهان را پاك مى كند.امام علی علیه السلام*** میشه صلوات بفرستید. ممنون.اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.....یا ارحم الراحمین به من و همه منتظرا  فرزند سالم و صالح عطا بفرما.
بازم زیاد هزینه کردی!  الان خواهر شوهر من که کالسکه و کریر مارک چیکو گرفته خیلیم خوب و شیکه یه ...

عزیزم چیکو اصل نیست که ۱.۶۰۰ 

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من واس بچم به چیزای معمولی قانع نیستم 

خب مبارکتون باشه، چشم و دلشو خوب سیر کن تا دیگه چیزی خوشحالش نکنه

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2731
27

برا الان معقوله واقعا

مبارک نینیت باشه به خوشی ایشالا

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
عزیزم چیکو اصل نیست که ۱.۶۰۰ 

عکسشو ندارم بذارم! خیلی شیکه جنسشم عالی بود

یه سال و نیمه استفاده کرده حتی کثیف نشده

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
وای ببخشید منظورم کالسکه اس اونو میگم بچه کدوم سمتیه؟و مارکش چیه

مارک اسکلتش دلیجانه پارچش یه مخمل لطیفه. بچه روش به سمت مادر نیست پشت به مادره. تشک طبی داره. حتما دقت کن قوس کریر اونقدر زیاد نباشه که بچه کمر درد بگیره و ترجیحا تشک طبی داشته باشه کریر

هر روز وسایل جدید میاد ازین بابت نگران نیستم 

من همیشه از تجربه های دیگران استفاده کردم، الانم دیدم اونایی که خریدن چی شده من اشتباهشونو تکرار نمیکنم

ممنون عزيزم

مبارکش باشه خیلی نازه منم عاشق این سبک و رنگم برای سیسمونی برای دخترم هم تو همین تن رنگی بود

2706