2733
2739

فك نكنممممم

عـشق مامان قربونت بشم من قبل به دس آوردنت كلي امپول زدم الانم كه انسوليني شدم😔همه اينا فداي يه تار موت😔فقط بهم قول بده قلبت برامون مثه ساعت بتپه و سلامت باشي نفس مامان❤️نفـسكم ما منتظر شـنيدن صـداي قلبت هستيم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخه شوهرم میگه برم یه ازمایش بدم ببینم واقعااسپرمایxبیشتر.امامن همش یه استرسی دارم که چطورازمایش اسپرموازمایشگاه انجام بده و....

همسرعزیزم،دخترای نازم،من عاشقتونم😘😘😘
اخه شوهرم میگه برم یه ازمایش بدم ببینم واقعااسپرمایxبیشتر.امامن همش یه استرسی دارم که چطورازمایش اسپ ...

اسنرس نداره شوهرمن دیروز انجاج داد تودستشویی ازمایشگاه خودش

خواهشا برامشکلاتم یه صلوات‌مهمونم کنید😔
2738

هیچ آزمایشی نمیتونه اسپرم ایکس یا ایگرگ شمارش کنه،چون از هم دیگه قابل تشخیص نیستن،اگه اینجوری بود تفکیک جنسیت کار راحتی میشد،آزمایش اسپرم فقط تعداد کل اسپرم،حرکت،سرعت رو نشون میده

هیچ آزمایشی نمیتونه اسپرم ایکس یا ایگرگ شمارش کنه،چون از هم دیگه قابل تشخیص نیستن،اگه اینجوری بود تف ...

نمیدونم ازمایش اسپرم براباردار دوم نمیشم یه سال دکتر داده مگه ازمایش اسپرم با هم فرق داره دکتر گفت همش یکیه

خواهشا برامشکلاتم یه صلوات‌مهمونم کنید😔
2706