2737
2734
عنوان

تحصیلات ابتدایی به زبان انگلیسی

138 بازدید | 7 پست

سلا دوستان راهنمایی میخام ازتون من به دلیل شرایط شغلی همسرم قراره بریم عمان شنیدم اونجا مدرسه فارسی زبون نداره و باید بره مدرسه انگلیسی زبان یا عربی زبان .کسی هست که تجربه اینو داشته باشه دخترم هنوز مدرسه نرفته و واسه من دغدغه شده که میتونه از پسش بربیاد یا نه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خیلی هم عالیه 

چرا ناراحتی 

سریع راه میافته 

این همه آدم مهاجرت کردن و بچه هاشون مدرسه انگلیسی رفتن 

خیلی هم براش خوبه تو این سن یاد بگیره 

معلم ها نیتیو هستن؟ مدرسه امریکایی ها یا انگلیسی ها داره عمان مثل دوبی؟

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف
2731
خیلی هم عالیه  چرا ناراحتی  سریع راه میافته  این همه آدم مهاجرت کردن و بچه هاشون م ...

ظاهرا هم مدرسه عربی انگلیسی داره که معلماش بومین و هم انگلیسی داره که معلماش خارجین.یعنی میتونه ارتباط برقرار کنه و دوست پیدا کنه

خیلی سریع راه میافته بچه ها زبان یادگرفتنشون خیلی سریع تر و بهتر از بزرگسالاست 

اگه تونستی مدرسه ای بزارش که معلم نیتیو داشته باشه لهجه اش خوب شده 

اصلا نگران نباش در عرض چند ماه جا میوفته و دوست پیدا میکنه

واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف
خیلی سریع راه میافته بچه ها زبان یادگرفتنشون خیلی سریع تر و بهتر از بزرگسالاست  اگه تونستی مدر ...

مرسی از راهنماییت.همسرم هم میگه که نگران خودت باش بچه زودتر یاد میگیره ولی همش فکرم مشغوله جالبه که دوره راهنمایی مدرسه فارسی زبون داره ولی ابتدایی نه!!.به نظرت تو خود سفارت ممکنه کلاس درس واسشون بزارن اخه یه چیزایی دراین مورد قبلا شنیده بودم

2738