2737
2739

اوایل بارداری نداشتم اما ی مدته کم خونی دارم ..قرص هم میخوردم روزی دوتا اما اثر نداشت ..دوترم قرصو عوض کرد و گف تغذیه ات هم بهتر کن ..

کسی بوده کم خون باشه اما بچش وزنش خوب باشه ؟؟؟

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام اره عزیزم من کمخون شدید بودم طوری که بخاطر درد پشت سرم بستری میکردن روزی ۳ تا قرص خارجی میخوردم ۳۸ هفته و ۳ روزم بود سز شدم وزن پسرم ام ۳۸۰۰ بود برا دومی گفتن باید قبلش ازمایش تالاسمی مینور بدم

💕
2731
سلام اره عزیزم من کمخون شدید بودم طوری که بخاطر درد پشت سرم بستری میکردن روزی ۳ تا قرص خارجی میخوردم ...

پس خداراشکر پسرت وزنش خوب بوده ..خیلی نگران بودم کم وزن بشه بخاطر مشکل من

صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
سلام اره عزیزم من کمخون شدید بودم طوری که بخاطر درد پشت سرم بستری میکردن روزی ۳ تا قرص خارجی میخوردم ...

چیزی بوده ک ازش جواب گرفته باشی ؟ من شیره انگور و پسته و اینا شروع کردم میخورم نمیدونم تا چ حد تاثیر داره

منم کمخونی دارم حتی مشکوک به تالاسمی بودم ولی خداروشکر نداشتم ولی هم دخترم هم پسرم وزنشون 3800بود.

خداراشکر ک بچه ها سالم بودن خیالم راحت شد 

2738
چیزی بوده ک ازش جواب گرفته باشی ؟ من شیره انگور و پسته و اینا شروع کردم میخورم نمیدونم تا چ حد تاثیر ...

خیلی خوبه حتما هرروز بخور گوشت قرمزم سعی کن هرروز یکروز در میون کبابی ‌کنی بخوری خیلی تاثیر داره و بچه خوب وزن میگیره

💕
خیلی خوبه حتما هرروز بخور گوشت قرمزم سعی کن هرروز یکروز در میون کبابی ‌کنی بخوری خیلی تاثیر داره و ب ...

گوشت هم میخورم گهگاهی ..باید بیشترش کنم 👍

نگران نباش عزیزم انشاالله بسلامتی بغلش میگیری🌹🌹

ممنون عزیزم ..ان شا الله

عزیزم باید تحت نظر یه فوق تخصص خون و انکولوژی باشی تا اهن تزریقی بهت بده

جدی؟ دکترم بهم چیزی نگفت ..مبرم میپرسم