2733
2734

سلام مامان گلی ها.امیدوارم خوب وخوش باشین

من یه دخمل گل و شیرین ۴سال ونیم دارم و الان باردارم و نی نیم دخمله .راستش برا دومی با رژیم و سونو وکیت واینا اقدام کردیم که پسر بشه فقط برا اینکه ته دلم دوست داشتم هردو جنسیتو خدا بهمون هدیه بده.ولی خواست خدا نبود.وقتی جنسیت مشخص شد خیلی شوکه شدم.

میخوام شماها بگین از حس و حالتون.اینکه نی نی دوم وقتی بدنیا میاد چه حسی داشتین.اون حس عشقو داشتین ؟ راضی هستین از دوتا فرزند هم جنس؟ به سومی فکرمیکنین یا نه؟ عکس العمل اطرافیان چی بود؟  

الا بذکر الله تطمئن القلوب

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ندارم ولی همجنس خیلی دوس دارم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2731

منم دوقلو دوتاش پسر عالیههه بی نظیر باهم دوستن منو اذیت میکنن ولی خیلییییی سخته فکر کنم کار شما راحت تر باشه دخترتون کمکت کنه

ما زنها موجودات عجیبی هستیم زود بغض میکنیم زود دلمان میسوزد زود حرص میخوریم و زیاد حرص میخوریم کلا به کم قانع نمیشوییم سهم مان از عشق باید همه اش باشد از مادر بودن از همسر بودن از دختر خوب خانه ی پدری بودن .ما زنها خانه را دوست داریم برای زمانی که خسته از بازار برمیگرید با تمام خریدهایمان .ما زن ها موجودات عجیبی هستیم حال دلمان که خوب باشد زود یادمان میرود مثل کودکیمان شاد میخندیم اما اگر دلمان بگیرد میشویم مثل ابر بهار .این سرشت ما زنهاست ولی ما ضعیف نیستیم زن بودن خیلی مردانگی میخواهد ما به کم قانع نمیشویم 

دون هم جنس مونس و همدم هم میشن،وای خیلی خوبهههه

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
2738

من دوتا پسر دارم 

اول دوس داشتم دومی دختر باشه اماالان که همجنسن خیلی خداروشکر میکنم چون واقعا همبازین 

به سومی وحتی چهارمی فکر میکنم

دومی خیلی شیرین تر و راحت تر از اولی بود سر اولی انگار وارد یه دنیای ناشناخته میشی 

اما دومی مشکلات و راه حل ها مشخصه واسه همین بیشتر شیرینیش به چش میاد

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم

من از وقتی پسردار شدم اصلا دیگه نمیتونم به دختر فکر کنم

نمیدونم چراااااا

هم دلم میخواد از هر2 جنس داشته باشم

هم دوست دارم بعدی هم پسر شه

هم دلم میخواد 4تا بچه بیارم😂 دوتا پسر، دوتا دختر

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
منم دوقلو دوتاش پسر عالیههه بی نظیر باهم دوستن منو اذیت میکنن ولی خیلییییی سخته فکر کنم کار شما راحت ...

شماچجوری دوقلواوردین طبیعی یاتحت نطردکترباقرص کلونیفن واینا؟

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
شماچجوری دوقلواوردین طبیعی یاتحت نطردکترباقرص کلونیفن واینا؟

تحت نظر تا ۸ سال بچه دار نشدم حتی برای پرورشگاه اقدام کردیم و خدا خواست شد

ما زنها موجودات عجیبی هستیم زود بغض میکنیم زود دلمان میسوزد زود حرص میخوریم و زیاد حرص میخوریم کلا به کم قانع نمیشوییم سهم مان از عشق باید همه اش باشد از مادر بودن از همسر بودن از دختر خوب خانه ی پدری بودن .ما زنها خانه را دوست داریم برای زمانی که خسته از بازار برمیگرید با تمام خریدهایمان .ما زن ها موجودات عجیبی هستیم حال دلمان که خوب باشد زود یادمان میرود مثل کودکیمان شاد میخندیم اما اگر دلمان بگیرد میشویم مثل ابر بهار .این سرشت ما زنهاست ولی ما ضعیف نیستیم زن بودن خیلی مردانگی میخواهد ما به کم قانع نمیشویم 
2706