2737
2739
عنوان

فقط محض گلایه از بعضی نرهای مملکت

1269 بازدید | 85 پست

من ساکن رشتم اینجا به دنیا اومدم و بزرگ شدم الان ۳۵سالمه .

به خیلی از شهرهای ایران هم سفر کردم و به صراحت می تونم بگم این شهر برای خانومها در مقابل شهرهای دیگه مثل بهشت هست کسی بهت کار نداره تو خیابون از متلک و مزاحمت و این جور چیزها خبری نیست با توجه به پوشش راحت خانومها

شده تا ساعت ۱۲شب با دوستام بیرون باشم بی هیچ حاشیه ای 

اما...امان از اقایونی که از استان های دیگه به عنوان مسافر میان رشت و با توجه به اون جکهای مسخره ضد قومیتی فکر می کنن هر زن رشتی که تو خیابون هست فلانه و اینا حق ندارن عقده گشایی کنن 

ندرتا کنار خیابون برای تاکسی وایمیستم به خصوص تابستونا محاله ماشینی چراغ بزنه و پلاکش غیر بومی نباشه یا زیر پات ترمز شدید نکن یا مثل اورانگوتان سرشونو از ماشین بیرون نیارن و‌ دادن نزنن یا متلک لایق خودشون رو داد نزنن 

خلاصه بر خلاف تصوراتتون اینجا تو خیابون براتون نریخته 

اگر من اجازه دارم شبها با دوستام برم بیرون اگر لباس و ظاهرم فقط به خودم مربوطه و کسی برام تعیین تکلیف نمی کنه اگر کار کردنم بیرون از خونه باعث افتخار پدرم و همسرمه و خیلی چیزهای دیگه... دلیل بر بی غیرتی نیست اینها خیلی وقته فهمیدن زن شکلات و مروارید و فلان و فلان نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من جنوبیم ولی باهاتون موافقم دوست صمیمیم رشتیه و اونجا زندگی میکنه

اتفاقا امروز پیشم بود

گلوله نمی دانست...تفنگ نمی دانست...شکارچی نمیدانست...پرنده داشت برای جوجه هایش غذا می برد...خدا که می دانست....نمی دانست؟😔
شکلات و مروارید و فلانو خوب اومدی

میخواستم همینو بنویسم😂

میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

تاسف برانگیزه چنین جامعه ای با این افکار متاسفانه 

نرای مملکت لطفا یکم مرد باشین

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
2738

من یه بار اومدم رشت همش متلک شنیدم😖

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

رشتیها خیلی متمدنن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

همه جا همینه گلم

به تهرونیا هم زیاد برچسب میچسبونن

اهمیت نده همین

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

البته که زن شکلات و مروارید نیست..خیلی خیلی پر بهاتر از این حرفاست

من یک مخالف فمنیستم، چون تفاوت های زن و مرد غیرقابل انکاره، من به دنبال تساوی با مردها نیستم به دنبال جایگاه والای زنانگی هستم، چیزی فراتر از تساوی✌
2706