2737
2734

بچه تون حال روحیش چطوره؟ایا از طلاقتون پشیمون هستید یانه?پیشاپیش از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون ممنونم

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...

زنداداش منم در شرف طلاقه با دو تا بچه ظاهرا که پشیمون نیست

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر حال روحی بچه ها مد نظرمه دوستان و اینکه بچه هاشون چن سالشونه

خیلی از ماها مدتها پیش توی سکوتی که هیچوقت هیچکس هیچ جوره درکش نکرد مردیم...بعضی وقتا تو20سالگی می میری اما تو 70سالگی دفنت میکنن...
2728

دوست عزيز نمي دونم شرايطت چقدر سخته كه با وجود بجه مي خواي جدا بشي و حتي تشويق به تحمل كردن شرايط زندگي مشتركي كه عذاب آوره هم درست نمي دونم

اما فقط مي خوام بهت بكم من خودم بچه ي طلاقم و هيچكس به اندازه ي خود من از آسيب هاي روحي وحشتناكي كه خوردم با خبر نيست، فكر نكنيد بچه است، نميفهمه حاليش نيست، بزرگ كه بشه ميبينيد چه بر سرش اومده...

بنظر من که طلاق نگیر. 

شما خودتون طلاق گرفتید؟

همسر من  و برادرش  در سن ۶.۲ سالگی فرزند طلاق شدن ولی رفت وامدهارو  با زن جدیدش    به خونه مادر بچها داشتن شرط ازدواجش بود ولی  

ب شدت وابستگی ب والدین  بیشتر میشه

و اسیب مییبینن  الان از دعوا بدش میاد

ولی عصبی هم هس  تنش داره😏😏

2740
دوست عزيز نمي دونم شرايطت چقدر سخته كه با وجود بجه مي خواي جدا بشي و حتي تشويق به تحمل كردن شرايط زن ...

مرسی عزیزم مرسی از راهنماییت فقط اگه بشه میتونم علت طلاق پدرمادرتونو بدونم؟نمیدونم واقعا چی بگم

دوست عزيز نمي دونم شرايطت چقدر سخته كه با وجود بجه مي خواي جدا بشي و حتي تشويق به تحمل كردن شرايط زن ...

دقیقا

من با ی فرزند طلاق زندگی میکنم

ظاهر اروم  ارومی دارند باطنشون نه   چقد دلم واس شوهرم میسوزه

[QUOTE=62245468]همسر من  و برادرش  در سن ۶.۲ سالگی فرزند طلاق شدن ولی رفت وامدهارو  با زن جدیدش   ...[/QUOT😔😔

شما خودتون طلاق گرفتید؟

نه یکی از آشناهام طلاق گرفت با بچه پسر 

یکی از اقوامم هم با بچه دختر.

آشنایی که پسر داره همه ش میگه پسر هر چه بزرگتر میشه بیشتر نیاز به پدر در زندگیش احساس میشه بخصوص در عرصه اجتماع.. مدرسه پسرونه م راهنمایی دبیرستان ،، کلاس شنا استخر، آموزشگاه کلاس خصوصی،... 

ولی اون که دختر داره خیلی راحتتره. 

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...
 دقیقا من با ی فرزند طلاق زندگی میکنم ظاهر اروم  ارومی دارند باطنشون نه   چقد دلم ...

دقيقا، هيچكس نمي تونه بفهمه 

من علاوه بر جدايي پدر مادرم پدرم هم خيلي زود از دست دادم، و ديگه نه پدري بود و نه مادري...

اين از جاكندگي ها، اين از دست دادن ها، باعث شده الان دائم ترس از دست دادن داشته باشم، احساس عدم تعلق احساس عدم امنيت...

ادم يه طلاق ميگه و ميشنوه ولي نمي دونه تو دنياي يه بچه چقدر بزرگه اين جدايي....

دوستای گلم نمیدونم شما وبچه ها تون ویا موردایی که میگید شرایطشون چطوری بوده اما جو خونه ی ما پر از دعوا وبددهنی وتحقیر وتوهینه 

یه روز خوش نداریم بعضی وقتاهم که کتک کاری میشه بددلی ها و مسائل دیگه به کنارمن خونه ی مامانممپسرم میگه نرو خونع پیش بابا اذیتت میکنه دوباره دعوا میکنین بیچاره بچه هام لرزیدن ازبس دعوا کردیم نمیگم قضاوت یه طرفه نمیکنم که بگم مشکل از منه یا از بابای بچه ها اما اینو میدونم‌همگی در عذابیم

2706