2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان من میریزه تو یه سینی پهن میشینه تو افتاب قشششنگ پاکش میکنه بعد از فافی ردش میکنه و بعد میشوره& ...

ممنونم عزیزم😘😘😘😘

خداجونی مچکرم که یه نی نی گذاشتی تودلم خودت هواشو داشته باش😍😍😍

کنجد سفید گرفتگی،یا سفید نیست

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
2738

اگرکنجد سفید نیست باید از صبح تو آب بخیسونیش تاعصر،بعدش باید آبشو بریزی وبریزیش رو یه گونی کنفی وباکف دست بکشی کنجدارو به گونی که سفید شن،بیشترش سفید میشن ولی یه مقداریش سفید نمیشن،بعدم باید براری آفتاب خشک بشه دوباره وخشک که شد پوسته هاشو جدا کنی

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
سفیدنیست

براسفید کردن کنجد :

باید تزصبح تا عصر کنجدرو توآب بخیسونی،بعدش آبشو بگیری تا هنوز خیس هست بریزش رو گونی کنفی وبا کف دست بکشی کنجدارو به گونی خیلی راحت پاک میشن،ولی همه شون سفید نمیشن،بعد دوباره بزار خشک‌بشن وقتی خشک شدن بریز تو الک تاپوسته هاش جدا بشن