2737
2734
عنوان

بارداری

199 بازدید | 31 پست

سلام دوستان من دوم خرداد پریود شدم و خونریزی 7 روزه س و در روز هفدهم پریدیم که زمان تخمک گذاریم بوده نزدیکی کردم و از نزدیکی تا الان دوازده سیزده روز میگذرد دیشب بی بی چک گذاشتم دوتا خط شد که یکیش پررنگ و یکیش خیلی خیلی کمرنگ شد دوباره صبح اول وقت زدم به همین صورت شد آیا امکان بارداری هست و دو روز جونده به موعد پریودم و اینم بم که از تست مدیکور استفاده کردم حتی امروز که رفتم حمام و زیر دوش موندم آب به نوک سینم میخورد سوز میزد .. لطفا کسایی که مایلن و تجربه دارن جواب بدن ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مبارکه عزیزم

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.

منم چهار موندش به نظرتون منم بزنم وسوسه شدم 

خدایا شکرت .عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم.

مبارکه عزیزم وقتی رفتی آزمایش دادی و به امید خدا مثبت بود واسه دل شکسته ما منتظران هم دعا کن

حالم خیلی بده خدا خیلی داغونم حسرت صدای گریه بچه تو خونه سوت وکورمون پیرم کرده خدا خودت رحم کن من هیچ به شوهر بی گناهم رحم کن دلم بدجوری میشکنه وقتی میبینم چجوری باحسرت به بچه ها نگاه می‌کنه وقتی چجوری با ذوق میره برام بی بی چک میخره خداجون رحم کن من یه غریب تنهام 
2738
2706