2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید زودتر از این میگرفتی وقتی میگی خیلی هم وابسته اس ولی خب زودتر بگیر تا بیشتر از این دیر نشده

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
2728

باید از 3 ماه قبل کم کم وعده هاش رو کم می کردی 

چرا ان قدر دیر شروع کردی؟؟ 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

پسر من ۱۸ ماهش تمام شده دلم میخواد بگیرمش ولی هنوز جدی شروع نکردم.فقط این میدونم روزهایی که میره بیرون ازخونه وحسابی سرش گرم میشه تا شب سراغ شیر نمیگیره.

مشکل من فقط شیر موقع خوابه.

لاک تلخ که برای ناخن جویدن هست خوبه 

ولی این روشها غلطه باید با کم کردن گرفت 

که البته شما داری دیر اقدام می کنی و به گرما میخوری و خوب نیست 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

خیلی راحت...ببین چی دوس داره جای شیر اونو بده بهش.،شیر پاستوریزه،آبمیوه یا بستنی، سینه هاتم بگو شیر نداره دیگه،دوسه روز شاید طول بکشه نق بزنه ولی تسلیم نشو، عصرا ببرش بیرون که شب خسته بشه دیگه شیر نخواد بخوابه

دنیام=شوهرم+دخترم  
2738
پسر من ۱۸ ماهش تمام شده دلم میخواد بگیرمش ولی هنوز جدی شروع نکردم.فقط این میدونم روزهایی که میره بیر ...

ماساژ رو کم کم جایگزین شیر خواب کن 

شب هم خوب بهش غذا بده سیر باشه شیر کمتر بخواد

عزیزم همه بچها وابسته ن...فقط باید خودت بخوای یه روز بلند شو تصمیم بگیر...از عطاری صبر زرد بگیر بزن به س ی ن ت ....چند روز اول موقع خوابیدن سخته بعدش  عادت میکنه...کاش زودتر میگرفتی که به تابستون نخوره....

این نیز بگذرد.....
ماساژ رو کم کم جایگزین شیر خواب کن  شب هم خوب بهش غذا بده سیر باشه شیر کمتر بخواد

شب ها موقع خواب واسه اینکه بخوابه شیر میخواد وتا صبح اصلا بیدار نمیشه واسه شیر

ماساژ ولالایی و داستان و... همه چی امتحان کردم فایده نداشته.فقط روزهایی که رفتیم بیرون وشب دیر اومدیم تو ماشین خوابیده

پسر من ۱۸ ماهش تمام شده دلم میخواد بگیرمش ولی هنوز جدی شروع نکردم.فقط این میدونم روزهایی که میره بیر ...

یکی از بهترین راها اینه یه بطری یا لیوان خوشگل براش بخرید خیلی تاثیر داره دخترم خیلی دوس داشت بطریشو

دنیام=شوهرم+دخترم  
شب ها موقع خواب واسه اینکه بخوابه شیر میخواد وتا صبح اصلا بیدار نمیشه واسه شیر ماساژ ولالایی و داست ...

پس همون روش بیرون بردن خوبه ان شاء الله زود جدا میشه و هیچ کدوم اذیت نمی شید