2733
2739
عنوان

به خاطر پسوریازیس ازدواج نمیکنه

4832 بازدید | 25 پست

من یه خواهر زاده دارم. الان 3 ساله که درگیر بیماری پوستی پسوریازیس هست. یه مقدار بیماریش رو کنترل کرده و بهبود پیدا کرده. اما هنوز ناخناش و پوست دست و ران پاش درگیره. با این که هم سطح خانوادگیشون بالاست و هم خودش تحصیلات عالیه داره اما همه خاستگار هاش که ویژگی هلی خوبی دارند رو ندیده رد میکنه. نمیدونم چی بهش بگم. بهش میگم بابا بذار بیان  بعد بهشون میگیم مشکلت رو. اصلا مشکل واگیرداری نداره. خودش هم خیلی قشنگه. ولی خوب اعتماد به نفسش خیلی پایین اومده. میشه راهنمایی کنید که چی بهش بگم؟ 

تا حالا آمپول رمی کید استفاده کرده؟مخصوص این بیماریه

خدایا هزاران بار شُکر...بابت فرشته ای که تو زندگیم آوردی...پسرم آرزوی برآورده شده ی منه...خدایا به حق خداییت قسمت میدم پسرم همیشه سالم و تندرست و خوشبخت باشه و به همه ی منتظرا هم یه بچه ی سالم بده👪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

[QUOTE=62199476]28 سالشه. اصلا اعتماد به نفس نداره. نا امید هست[/QUOTEحق  داره خب بخاطر بیماریش نمیتونه ازدواج کنه به نظرم به خاستگارش بگه نه اینکه ندیده رد کنه

کاربر گرامی پست شما غیراخلاقی می باشد👹👹
2738

عزيزم ايشالا زودِ زود خوب ميشه 😭😭😭 از حق نگذريم حق داره تو جامعه اى ك واسه هرچيز كوچيكى ازت نقطه ضعف ميگيرن ك روز مبادا استفاده كنن عليهت ،منم باشم نااميد ميشم از ازدواج ...

کاش زندگی دکمه ی آف داشت!!!نه حوصله ی مرور خاطره دارم...نه حوصله ی اتفاقی جدید...خواب...دلم یک خواب عمیق میخواهد ،بدونِ ترس...بدون اضطراب...بدون فکر!

منم  داشتم ولي الان كاملا خوب شدم يه دكتري هست دكتر گرامي هم مطبش تو ظفر هست هم سمت ميدان شكوفه من پيش اون رفتم كارش خيلي خوبه تا ساعت ٤ صبح هم مطبش شلوغه

از ان روزي كه با شلاق خون ديوار چين را ساختند ادميت مرده بود گرچه ادم زنده بود
منم  داشتم ولي الان كاملا خوب شدم يه دكتري هست دكتر گرامي هم مطبش تو ظفر هست هم سمت ميدان شكوفه ...

کجاست آدرسش کدوم شهر..من فقط ناخن صشتم صدف داره از 6سالگی کلیم بخاطر ازمایش دادمو دکتر رفتمو همه نوع پمادو دارو زدم حتی یه بار کشیدم ناخنو درد وحشتناکی داشتم اخرشم خوب نشد بدتر شد همیشه ناخن مصنوعی میزارم

2706