2737
2734
عنوان

مجردی یا متاهلی؟

583 بازدید | 48 پست

چرا هرکی ازدواج میکنه ناراضیه یا اینقد از شوهرش بد میگه و میگه کاشکی مجرد بودم 

زندگی قشنگه سخت نگیر...من عاشقتم بهترین بهونه ی من برای زندگیم😙💋❤💑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سینگل بی درد    

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

مجرددددد و بسیار راضی هستم

تو مگو مارا بدان شه بار نیست                             با کریمان کار ها دشوار نیست                                                                                    مولانا                            

منم متاهلیمو بیشتر دوست دارم و راضیم 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740

یه دیقه متاهلی رو با تمام مجردی حاضر نیستم عوض کنم هرچند تو دوتاشم بی پول بودم ولی الان کنار همسرم بهتر میگذره

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

شاید اونایی که اینو میگن با آدم نامناسب و بدون شناخت کافی ازدواج کردن؟

من از زندگی مشترکم خیلی راضی ام. البته مجردی هم خوبی های خودشو داره٬ من اون موقع هم خیلی خوشحال بودم. کلا آدم راضی ای ام! :)

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 

متاهلم اما دلم واسه مجردی تنگ شده

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت