2737
2734
عنوان

شعر کودکانه

989 بازدید | 40 پست

بچه ها شما ازکی واسه بچه هاتون شعر وقصه خوندید؟ 

بچم دوسالشه واسش نمیخونم آخه اصلا حوصلش نمیکشه که

کتابارو هم پاره میکنه

زنی که به خود عطر نزند آینده ای ندارد....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سی دی بخر بزار هم سرش گرم میشه هم یاد میگیره ،اون سی دیه بود میگف مامانی غذا خورشته سیب زمینیش درشته ...

واسه بچه تو این سن نهایتا روزی نیم ساعت برای اموزش باید از تی وی و گوشی و تکنولوژی استفاده بشه . 

2738
سی دی بخر بزار هم سرش گرم میشه هم یاد میگیره ،اون سی دیه بود میگف مامانی غذا خورشته سیب زمینیش درشته ...

براش کارتون میزارم خیلی نیگا میکنا ولی متاسفانه تاکتاب رو باز میکنم ازدستم میگیره وپارش میکنه

فسقلی دوسالشه هاااا

پسر من دوسالشه.. شعر ی توپ دارم قلقلیه و آقا پليسه رو کامل خودش بلده... شعر آقا خرگوشه هم ب کمک من ميخونه... انقد کتاب داستان دوس داره ک همش خودش ميگه مامان واسم بخون... 

شبا هم بایذ قصه تعریف کنم واسش تا بخوابه 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
پسر من دوسالشه.. شعر ی توپ دارم قلقلیه و آقا پليسه رو کامل خودش بلده... شعر آقا خرگوشه هم ب کمک من م ...

خوش به حالت 

چیکار کردی ؟ 

میگن بچه هایی که قصه وشعر گوش میکنن باهوش میشن

البته گاهی اوقات کتاب هاش پاره میکنه... ولی بازم همون پاره ها رو ميگه واسم بخون... از این کتابهای حمام واسش بگیر.. يا یکسری کتاب های فیبری.. اونا رو نميتونه پاره کنه.. کلی هم آموزش میوه و حیوانات دارن 

هر زنی.....برای لبخند زدن در آینه باید مردی را داشته باشد که..... باشانه انگشت هايش گره دلتنگی موهای بلند زن را باز کند و بگوید:هر جور ک باشی زیبایی 
2706