2733
2739
عنوان

شکموها بیاید😁

10203 بازدید | 421 پست

نیم ساعته اومدم نی نی سایت همش تاپیک ناراحت کننده . حوصلم سر رفت

اونایی که مثل من شکموان بیان عکس هر چی میلشون کشیده یا دوست دارن بزارن..منظورم اینه عکس خوراکی باشه 

بارداری محترم هم برن بیرون منو لعن و نفرین نکنن😁

« خدایا شکرت »

من خیلی شکمو ام 😭😭😭😭😭😭😭

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😋

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

استیکه؟خودت پختی؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

وای خدا گشنه هم بودم منقلب شدم اصلا"  

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
2738
دلم فلافل میخواد

خدا خیرت بده یه چند تا هم واسه من بزار کنار  

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
من رژیمم     دلم کیک خامه ای میخواد.حالا سال ب سال ی ذره هم کیک خامه ای میلم نمیکشه ها وق ...

چون قندت افتاده پاین 

[ یه روز همه مون بیدار میشیم؛یه نفس عمیق میکشیمو میگیم چه خواب وحشتناکیبود :) 
2706