2733
2734
عنوان

دندونمو کشیدم راهنمایی میخوام کمممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تا چندروز درد داره؟ دکتر برام هیچ مسکن یا چرک خشک کنی ننوشت اولین بارم بود دندون کشیدم

نمی‌خواد فقط مسکن .من یه ژلوفن فقط خوردم

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

کجا رفتی که یک برگه بابت کشیدن دندون بهت نداده، راهنمایی ات ام نکرده

دکتر باید بهت می گفت که چی کار کن چی کار نکن 

اصولا میگن دیگه آب دهنت تف نکن 

چیز خنک تا 10 ساعت بخور 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
نه کذاشتم خنک که شد خوردم

دیدی عکس برگه مراقبتهای پس از کشیدنو؟

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
کجا رفتی که یک برگه بابت کشیدن دندون بهت نداده، راهنمایی ات ام نکرده دکتر باید بهت می گفت که چی کار ...

نه فقط گفت یهذساعت همین بانده روش باشع و بعدش بستنی بخور دیگه نه دارو داد نه چیز دیگه ای گفت.

من یزدم رفتم درمونگاه یادگاران

نه فقط گفت یهذساعت همین بانده روش باشع و بعدش بستنی بخور دیگه نه دارو داد نه چیز دیگه ای گفت. من یز ...

یکم التهاب و درد داره روز اول به خاطر همین اصولا دکتر یک ژلفن میده 

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
قربون مرامت عزیزم اره دیدمش داشتم میخوندمش😘😘

فدات .نگران نباش فردا دیگه خوبه .تا صبح ممکنه خونابه هم بیاد .رو بالشت یه پارچه پهن کن موقع خواب