2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اصصصصصصصصلااا اب سرد نخور  یسره هم ابا اب و نمک دهنتو بشور

بعد از کشیدن دندون، شستشو باعث عدم ایجاد لخته وادمه خون ریزی وایجاد حفره خشک (که خیلی دردناکه) میشه

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
اصصصصصصصصلااا اب سرد نخور  یسره هم ابا اب و نمک دهنتو بشور

اتفاقا به من گفت نوشیدنی خنک بخور .منم آب هندونه خوردم با پیراشکی خخخ

سر دوساعت 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

تازه اول دردته 

چرک خشکن بخور حتما 

قرصم مفنامیک یا نوافن فقط بقیه بی فایدس !!!

بستنی چیزای خنک بخور .یخ بزار رو لپت اگه خون بند نیومد یه تیکه گوشت بزرگ نمک زیاد بزن کباب کن بزار روش بمونه نیم ساعت اروم فشار بده 

هر دو ساعت اب نمک با اب خنک غر غر کن 

چیز داغ یا گرمم نخور 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
بعد از کشیدن دندون، شستشو باعث عدم ایجاد لخته وادمه خون ریزی وایجاد حفره خشک (که خیلی دردناکه) میشه

من بستنی خوردم مامانمم گفت چای بخور خوردم الان داره دردش شروع میشه هنوزم حس میکنم خون داره میاد یه کم

آب نمک غرغره کن، یه مدتم با اون دندونت چیزی نخور. غذاهای آبکی هم تا ۲۴ ساعت خوبه. عسل هم بزاری روش اونم خوبه.

یا مُجیبَ المُضطَر اَجِبِ المُضطَرّ بِحَقِّ المُضطَرّ وَ نَحنُ المُضطَرّونَ . 
من بستنی خوردم مامانمم گفت چای بخور خوردم الان داره دردش شروع میشه هنوزم حس میکنم خون داره میاد یه ک ...

اشتباه کردی چای خوردی اونم اگه داغ باشه 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
من بستنی خوردم مامانمم گفت چای بخور خوردم الان داره دردش شروع میشه هنوزم حس میکنم خون داره میاد یه ک ...

دکتر بمن گفت فقط بستنی و چیزای خنک بخور. چیزای گرم خونریزی رو زیاد میکنه

آب خنک بخور
مثل آب معدنی ک فروشگاها میفروشن
سعی کن توی دهنت مکش ایجاد نکنی ینی با نی و اینا چیزی نخور
خربزه و اینام ک حساسیت زا هستن اصلااااااا نخور
فردا غذای آبکی بخور
بستنی هم خوبه براتون
سرت رو خم نکن
ی گاز استریل رل کن بزار روش بعد با دندون نگهش دار
آب دهنتم قورت بده

when the world is against you, the best place to hide is the madman

ی قرص آسیفن میتونی بخوری برای دردت

when the world is against you, the best place to hide is the madman
تازه اول دردته  چرک خشکن بخور حتما  قرصم مفنامیک یا نوافن فقط بقیه بی فایدس !!! بستنی چ ...

تا چندروز درد داره؟

دکتر برام هیچ مسکن یا چرک خشک کنی ننوشت اولین بارم بود دندون کشیدم

تا چندروز درد داره؟ دکتر برام هیچ مسکن یا چرک خشک کنی ننوشت اولین بارم بود دندون کشیدم

یه هفته .باید مینوشته 

2706