2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من از موم سرد میهن استفاده میکنم نیازی ب دستگاه کرم کردن هم نداره دردش هم کمتر از اپیلیدی و بقیه چیزا کارایش هم راحت تره بهت پیشنهاد میکنم موم سرد استفاده کن منک راضی ام ازش کل بدن دوستم دیروز براش اپلاسیون کردم اونم خیلی راضی گفت از این ب بعد اینو میخرم

❤. سکـــــــــــــوت بي كسي •.❤
2728

من فقط برای دست و پام اپیلاسیون میکنم.موم سرد معمولی میخرم.گرمش میکنم.با کاغذ هم میکشم.با پد امتحان کردم بلد نیستم خوب بکشم.الان پاهام کچل شدن بعد ۶ ماه استفاده مداوم.راحت شدم.زیر بغل و خط مایو رو دلشو ندارم. رومم نمیشه برم آرایشگاه.پودر میزنم.

2738
من فقط برای دست و پام اپیلاسیون میکنم.موم سرد معمولی میخرم.گرمش میکنم.با کاغذ هم میکشم.با پد امتحان ...

یعنی واقعا با استفاده مداوم بعد چندماه دیگه درنمیان؟=-O 

اگه با نظر من مخالفید یا بلد نیستین نظرتونو مودبانه مطرح کنید منو ریپلای نکنید 😇

من دستگاه موم گرم کن خریده بودم موم خشابی میخورد خیلی راحت و بهداشتی بود ولی خوب زیر بغل و پشت پا و بازو رو نمیتونستم خودم بندازم یه بارم حواسم نبود موم ریخت داخلش فاتحه ش خونده شد دستگاهه ردش کردم

عزیزم من از موم سرد میهن استفاده میکنم نیازی ب دستگاه کرم کردن هم نداره دردش هم کمتر از اپیلیدی و بق ...

واسه کل بدن چقد استفاده میشه و زمان می بره؟ 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
از کجا باید بگیریم قیمتش چنده طرز استفاده ش چه طوره؟

از لوازم بهداشتی بگیر سایز کوچک بگیر من با سشوار کمی داغش کردم بعد از موم با کاردک چوبی روی دست یا پا ی لایه نازک رو ب رویش مو بزن بعد با ی کاغذ بذار روش و چندتا ضربه بزن تا خوب بچسبه برخلاف رویش مو بکش همین 

یعنی واقعا با استفاده مداوم بعد چندماه دیگه درنمیان؟=-O 

آره چون از ریشه میکنه خیلی دیر درمیاد.من اوایل ماهی ی بار میزدم.الان ۳ ماهه نزدم.چندتا دونه فقط دراومده ک شیو میکنم تا همه ی کم بالا بیان و حمله کنم بهشون  

واسه کل بدن چقد استفاده میشه و زمان می بره؟ 

من خودم ی سطل بزرگ گرفتم برا کل بدن من واسه دوستم انجام دادم نیم ساعت بیشتر طول نکشید خیلی تمیز انجام میده موم سرد 

2706