2737
2734
عنوان

بازم طلاق 😣

961 بازدید | 74 پست

همسرم ۴۰۰میلیوون بدهی باللا اورد ، همه چی روو فروختیم صاف  نشد ، یه خونه ۳۰  تومن کرایه کردیم ، رفتیم اونجا ، همسرم  با یکی از دوستام دوست شد ، فیلمای خوود ا ر ض ا ی ی جفتتشونم تو گوشی همسرم دیدم، پدرر شوهرمم گف خونه رو پس بدین وسایلاتو ببر خونه پدرت  تا خونه  دییگه بگیرم ، خونه رو پس دادیم  ، ۲۰تومنشووو داد همسررم گف  برو شهر  دیگه ده تومنشم انداخت  بالا ، حالا وسایلام  خونه بابامه ، خونه هم نگرفتت،ی جورایی فریبم داد، همسرمم ۴۰ رووزه رفتهه ، بابام میگه جدا ششو ولی حس دلتنگی دارم ،  با همه اینکارا همیشه باهام مهربون بود ، نمیدونم چیکار کنم،

اقدام کنم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

یعنی چی این همه بلا نازل شده... بازم داری سوال میکنی 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

فیلمارو دیدی و حس دلتنگی داری؟😐

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2706