2737
2734
عنوان

كار اموزي و استخدام

902 بازدید | 8 پست

سلام بروبچ من ميخوام يه دوره كاراموزي ازمايشگاه برم دورش حدود ١ ميليون شهريشه و ميگن كه بعدش ميفرستنتون ازمايشگاها براي كار و استخدام ميشد كسي تحربه اي داره ؟؟ قابل اعتماد؟؟؟ برم؟؟؟ بيكارم نظر بدي  اصفهانم هستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم در ازمایشگاه فقط رشته های علوم ازمایشگاهی  میپذیرن غبر از این با هر مدرک معتبر دیگه هم ک بری وزارت بهداشت قبول نمیکنه پس ازمایشگاها هم استخدام نمیکنن. من حتی با اینکه میکروبیولوژی خونده بودم و همین دوره ای ک شما میگی هم رفتم و کاراموزیم را در ازمایشگاه میلاد اصفهان گذروندم بازم ازپایشگاهها برای کار قبولم نکردن و گفتن فقط علوم ازمایشگاهی

پولتو برا اینجور مدرکا مثل من هدر نده

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
جدي؟  واي چه بد

بله عزیزم

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
2740