2733
2739
عنوان

زایمان با امپول فشار

3492 بازدید | 48 پست

سلام دکترم بهم گفته ۴شنبه برو بیمارستان بستری شو اگه دردت نگرفت ک برات امپول فشار وصل کنن تا زایمان کنی ولی ماما میگه صبر کنی تا دردت بگیره بهتره موندم چکار کنم دیشب دهانه رحمم ی سانت باز شده بود امپول فشار خیلی ادم اذیت میشه؟

خدایا مواظب نی نی م باش🙄🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من با امپول فشار زایمان کردم.نمیدونم والا همون ی بار بوده .فقط اینکه فکر کنم با امپول فشار روند زایمان سریع تره

💞یه پسر دارم شاه پسره💙تاج سره💙از همه دنیا سره💙امید فردای منه💙تموم دنیای منه💙تو دنیا همتا نداره💙این پسرو شاه نداره💞

من ۳سانت بازشدم دریغ ازدرد.

امروز رفتم ماما خونگی چرب کردبرام

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2738

خداشانس بده دکتر من تازه گفته دردت نگرفت ۴شنبه بیامطب  تازه.😕

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

من سه روزه زاییدم با آمپول فشار درداتوخیلی طولدپیکشه قشنگ 12ساعت درد کشیدم درصورتی که اگه درداموخودش شروع میشد اینهمه درد نمیکشیدمبعدشم میگن شدت دردایی که با آمپول میاد خیلی بیشتره

خدایا مرسییییی بچمو آفریدی!!!
یعنی چی

رفتم پیش این ماماهای خونگی

شکمموچرب کرد😐

2706