2737
2739
عنوان

هفته های بارداری

238 بازدید | 21 پست

خانوما لطفا راهنمایی کنین این هفته ها چجوری حساب میشه؟ مثلا ۶هفته و سه روز میشه هفته هفتم؟

من تو نرم افزار زدم واسم دو هفته پیش نوشته بود چهار هفته و چهار روز، هفته بعدش که بود ۵ هفته و چهار روز رفتم دکتر گفت یک ماه دیگه بیا واسه سونو، چند روز بعد که میشد شش هفته و یک روز مرکز بهداشتم رفتم اونم گفت زود اومدی باید تو مرداد ماه بیای به نظرم اشتباه میکنن چون من خیلی میبینم تو هفته ۸ میرن سونو واسه دیدن ساک یا حتی قلب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای لکه بینی هم باید استراحت کنی عزیزم.حتما هم پیش یه متخصص برو

تـــو را بــه رخ تمـــــامــ شــقایقـــــــها میکشـــم و میگویــــم تا *پســـــرمــ* هستـ ـ ـ ـ زندگـــــی باید کـــــرد..
2738
برای سونوی قلب هفت هفته که تموم شد برو سونو

خب اگر برم دکتر ننویسه چی؟ دفعه پیش که رفتم خودش اصلا چیزی نگفت منم پرسیدم سونو لازم نیست گفت نه فعلا زوده، یک ماه دیگه

سلام دوازده اردیبهشت بوده

زوده دختر من اخرین تاریخم ۱۷ بوده.۲۰ام این ماه رفتم هیچی ندید کلی استرس گرفتم.یه هفته تا ده روز دیگ برو ی دکتر عمومی بگو برات سونو بارداری بنویسه

2706