2737
2739
عنوان

اون های که حسایت فصلی دارند...

161 بازدید | 26 پست

سلام ، من از بچگی حساسیت فصلی دارم به طور شدید ، ینی خیلی بلاها اومده سرم سر این حساسیت یبار کم مونده بود کور شم.. بعد الان میرم دکتر قرص مینویسه یمدت میندازم بعد یمدت دیگه تاثیر نداره ، درضمن 18 سالمه و ارومیه هستم ، شما توصیه ای ای دارین ؟!، خیلی تو فشارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هندونه خاکشیر خیلی موثره مخصوصا هندونه زیاد بخور 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
2728

مواد غذایی حساسیت زا استفاده نکن

مثل گوجه فرنگی، فلفل دلمه، ادویه، توت فرنگی، خربزه و....

آدمها فکر می‌کنند اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می‌کنند؛ شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر می‌کنند می‌توانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!   اما حقیقت ندارد..    اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم، اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم، اگر آدمِ ساختن بودیم، از همین جای زندگی مان به بعد را می‌ساختیم!   "آنتوان دوسنت اگزوپری"
2738

من از کودکی الرژی شدید داشتم هشت سال به حدی اوت کرد که میخواست تبدیل بشه به آسم. واقعا باید رعایت کنید من همیشه تو خوردن پرهیز بودم. هوای الوده بیرون نمیومدم. لباس مشکی نمیپوشیدم. و اینکه سه سال پیش شروع کردم واکسن های الرژی  زدن و  خداروشکر کاملا خوب خوب شوم دقیقا دوماه دیگه واکسن هام تموم میشن.

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...

سلام عزیزم.منم حساسیت شدید دارم البتخ حدود ده سال هست اینطور شدم.خارش گلو و بینی و آبریزش از بینی.عطسه زیاد.گرفتگی دایم بینیم.خیلی اذیت میشم.

ولی یه بار دکتر که رفتم دارو داد هم اینکه استفاده میکنم خوب میشم.البته دکترگفت دارو به بعضیا میسازه خوب میشن به بعضیانه.مثلا برا دوستم اثرنکرد.

داروها ایناست:آمپول تریامسینولون،قرص سدآف،مونته لوکاست.

مرسی گلم ،ولی فک نکنم رو من زیاد موثر باشه با این حساسیت شدید😢

بخور موثره درست میشه الان فصل بدیم هستیم زیاد بیرون نرو میری با ماسک برو حتما 😘

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
من از کودکی الرژی شدید داشتم هشت سال به حدی اوت کرد که میخواست تبدیل بشه به آسم. واقعا باید رعایت کن ...

سلام ممنون ، چ جالب من تابحال از این واکسنا خبری نداشتم

البته میدونم که میدونی ولی برای احتیاط گفتم دوباره بگم که اگه تا حالا ازین داروها استفاده نکردی همینجور از داروخانه نگیری مصرف کنی.قبلش با پزشک مشورت کن خدای نکرده مشکلی پیش نیاد.

انشاالله هرچه زودتر بهتر شی.😙😚🤗

البته میدونم که میدونی ولی برای احتیاط گفتم دوباره بگم که اگه تا حالا ازین داروها استفاده نکردی همین ...

ممنون گللم ، اینجاهم نمیتونم یه دکتر خوب پیدا کنم اصلا حالم خیلی بده😢

2706