2733
2739
عنوان

نمیتونم باحجاب وشیک باشم...کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1078 بازدید | 46 پست

يه چيزي بگم

من شيكترين و خوشپوش ترين خانومايي كه ديدم چادري بودن

يعني چادريا تيپايي ميزنن كه خداوكيلي اينايي كه ادعاي شاخ بودن و با كلاس بودن دارن به گرد پاشونم نمي رسن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه مدت واسه خرید که میرفتم سرکردم ولی بعد دوباره منصرف شدم.درضمن بچه کوچیکم دارم واقعا باچادر سخته ب ...

من راستش بيشتر حاهايي كه با ماشين خودم برم و نخوام تو كوچه خيابون بگردم چادر سر ميكنم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
يه چيزي بگم من شيكترين و خوشپوش ترين خانومايي كه ديدم چادري بودن يعني چادريا تيپايي ميزنن كه خداوك ...

اره منم خیلی خوشم میاد ولی قبول کنین خانواده وفامیل هم مهمه

مگه میشه باشی وتنها بمونم...محاله بذاری محاله بتونم....  
عزيزم حجاب ك فقط ب چادر سر كردن نيس.. اگه اينستا داري حتما پيج اناشيد حسيني رو ببين يه خانم كه هم حج ...

عزیزم سرچ کردم عکساشو دیدم ایشون هم خیلی خوشگله هم خجاب بهش میاد 

یه نفر مثل مهناز افشار یا بهنوش بختیاری یا حتی سحر قریشی اصلا حجاب این مدلی با رنگای شاد بهشون نمیاد صورتشون مثل قابلمه میشه 

بعضیا مجبورن چادر سر کنن چون حجاب اینجوری زشتشون میکنه 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2740
اره منم خیلی خوشم میاد ولی قبول کنین خانواده وفامیل هم مهمه

راس ميگين

خوبيه فاميلاي ما اينه كه از هر دو جنس داريم

هم چادري خيلي سفت و محكم و هم كاملن بي حجاب و البته خوبيه ديگشون اينه كه هر دو گروه كاملن همو پذيرفتن و درك ميكنن و هميشه هم بارهم ارتباط دارن و احترام همو دارن

يعني اختلاف عقيده تو زمينه حجاب مانعي براي رفت و آمد خانوادگي و قطع صله رحم نيست خدارو شكر

يه عده هم مثه من بين اين دو گروهن

نه به اون محكمي و نه به اين شلي

ولي خداييش فاميلاي چادريمون هم باكلاس ترن، هم پولدارتر و خوشتيپتر و دنيا ديده تر كلي كشوراي خارجي ميرن و ميان

فقط یچیزم بگم من یروز بخوام  چادری بشم واقعا به هیچکس ربط نداره اصلا جوری نشون دادم کسی جزات نمی کنه نیش و کنایه بزنه.بهدهیچ کس ربطی نداره پوشش ما تاجایی که از قانون خارج نشه.نمیگم عرف میگم قانون .چون عرف حرف مردمه و هرلحظه یه سازیه

میشه ازخدابخوای منم حاجت رواشم😍به امید روزی که بیام این امضارو تغییر بدمو بگم حاجتمو گرفتم .عاشقتونم خواهریا😘

خب با چادر چی ب دستت میاد واقعا برام سواله یعنی متنفرم از حجاب همین فردا بگن ازادی اولین نفری ک شالشو برمیداره منم 

ما همیشه برای اینکه مردا تو گناه نیوفتن برای خودمون ظلم کردیم واسمون ظلم کردن اگ مردی با دیدن یه تار موی زن تحریک میشه اون باید بمیره خاک تو سرش کنم مث این میمونه ک خورشید نتابد تا ما بستنی هایمان اب نشود 

وقتی خودت دوست داری چرا نظر بقیه برات مهمه؟من خودم برام اجباری نبود چادر سر کنم یا موهام بیرون نباشه ارایش نداشته باشم.خودم انتخاب کردم که چادر سرم کنم و موهامو بذارم تو.کلیم به خاطر انتخابم مسخره شدم از همین حرفایی که خوت میدونی نیازیم نیست بیانش کنم باورت نمیشه من یه دختر یازده ساله بودم الان که بهش فکر‌میکنم برام عجیبه که تو اوایل نوجوونی بااون همه شرایط خاص من چجوری دووم اوردم و ردش کردم.چقدر شبا اشک میریختم یواشکی ولی ته دلم اروم بودم سرمو باقرآن گرم میکردم و از امام زمان کمک میخواستم.الآن بقیه براشون عادی شده این نوع پوشش من حتی اگه حواسم نباشه و موهام بیاد بیرون بهم میگن چون میدونن برام مهمه.بهرحال جوری زندگی کن که خودت دوست داری حرف بقیه اهمیت نداره.یه جمله خوندم چندوقت قبل خیلی حقیقت بود به شمام میگم:اگه‌میدونستید که مردم به یه سردرد ساده ی خودشون بیشتر از مرگ شما اهمیت میدن انقد نظرشون براتون مهم نبود.(البته همه هم اینطور نیستن ولی اکثریت همینه)

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
2706