2726
عنوان

نمیتونم باحجاب وشیک باشم...کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 46 پست

عزیزم منم شرایطم مثل شما بود اما چون واقعا با تفکر و تحقیق راهم رو پیدا کردم به خدا توکل کردم و کارم رو انجام دادم اوایل حرف و حدیث هست اما اگه آدم برای خدا کاری انجام بده خودش مسیرتو هموار میکنه و خیلی برکات تو زندگیم اومد چادر هم اختراع ابرانیها نیست یادگار حضرت زهراست یه پرچمه که قلب امام زمان رو شاد میکنه اصلا هم این مدل حجابها که عکسایی ازشون اینجا هم دیدم قبول ندارم که موهات تو باشه اما آرایش پر رنگ و شلوار کوتاه مانتوی جذب اینا خیانت به فلسفه حجابه عزیزم چه نذر قشنگی کردی 

جانم فدای آن پیر فرزانه
ارایش میکنم.ولی بیرون رفتنی دوست دارم شیک واراسته باشم تا شوهرم از اینکه بامنه خجالت نکشه

چادر الهه وچادر باران یاحتی چادر مریم خیلی شیک هستند اگه تهران ساکنین تشریف ببرین مجتمع یاس اونجا خیلی شیک دارن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.