2733
2734

کرم نمیدونم ولی من خودم زمانی ک دچار همین مشکل بودم ازروغن ارگان و ابلیمو استفاده میکردم عالی بود

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین
کرم نمیدونم ولی من خودم زمانی ک دچار همین مشکل بودم ازروغن ارگان و ابلیمو استفاده میکردم عالی بود

واسه پوست?چجور استفاده کنم،روغن ارگان باعث رشد مو نمیشه?😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2731
لطفا برید دکتر

بخدا فایده نداره دکترا انقد آزمایش میخوان ک آدمو خسته میکنن آخرشم کلی قرص ورمونی میدن به خوردت ک بدترم میشه...تجربه کردم متاسفانه صورتم بدتر شد بعد دکتر😞

همه چی داره عاااالیییی اتفاق میفته....مرسی خداجونم

روغن ارگان؟؟از عطاری باید بگیرم؟؟دوره درمانش چقده؟؟

بخدا فایده نداره دکترا انقد آزمایش میخوان ک آدمو خسته میکنن آخرشم کلی قرص ورمونی میدن به خوردت ک بدت ...

تو ابلیمو بزن ی مدت جوشات میره 

شبا موقع خواب گلاب بزن ـ

سعی کن ی مدت ارایشو بزار کنار پوستت نفس بکشه خیلی موثره

واسه پوست?چجور استفاده کنم،روغن ارگان باعث رشد مو نمیشه?😐🐀

روغن ارگان خییییلییی خاصیت داره هم واس مو هم جاس زخم و جوش

هر کدومو جدا بمال صورتت روغن ارگانو اگ بکل صورتت بمالی اشکال نداره خودش هم چین و چروکو از بین میبره هم منافذ پوست رو میبنده

ولی ابلیمو رو با گوش پاکن فقط بمال روی جوش چون پوست رو خشک میکنه

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین
روغن ارگان؟؟از عطاری باید بگیرم؟؟دوره درمانش چقده؟؟

نه از روغن گیری ها بگیرین ک مطمئن تره

بعد دوهفته تاثیرش مشخص میشه

روغن ارگان خییییلییی خاصیت داره هم واس مو هم جاس زخم و جوش هر کدومو جدا بمال صورتت روغن ارگانو اگ ب ...

ممنون عزیزم چون من جوش ندارم فقط جای جوش دارم خیلی عصبیم کردن😀🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
تو ابلیمو بزن ی مدت جوشات میره  شبا موقع خواب گلاب بزن ـ سعی کن ی مدت ارایشو بزار کنار پوستت ...

آبلیمو رو امتحان کردم اتفاقا پوستمو خیلی روشنم کرد😍ولی بازم جوش جدید میزنم😔

آبلیمو رو امتحان کردم اتفاقا پوستمو خیلی روشنم کرد😍ولی بازم جوش جدید میزنم😔

عزیزم شما پوستت چربه مدام استفاده کن  بجای کرم پودرای دیگه کرم پودر اکتی پور بزن عالیییه  هم خاصیت درمانی داره پوششم خوبه تازه ماته واسه پوستای چرب عالیه

2706