2737
2734
عنوان

دلتنگ نی نی مم خیلی

510 بازدید | 40 پست

بچه ها من صبح تاپیک زده بودم که نی نیم به علت پیچیدن هفت دور بند ناف دور گردنش مشکل تنفسی پیدا کرده یه بیمارستان دیگه بردنش منم موندم اینجا شیرم ندارم پسرم اونجا گشنه مونده دارم مینیرم بخیه هامم بد زدن کل است خون بندیم داره میشگنه بغلیمون هم هی نی نی شو شیر میده

خدایا مرسییییی بچمو آفریدی!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم نمیذارن گرسنه بمونه بهش شیر خشک مخصوص میدن

انشالله ب زودی برمیگیرده پیشت

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
2738

عزیز دلم نگران نباش اولا گرسنه نمی مونه بهش شیر خشک میدن. بعدش هم تو خودتو تقویت کن حتی تا یک ماه بعد زایمان هم می تونی کاری کنی که شیر خودتو بخوره. الان فقط غذا و مایعات بخور تا شیرت زیاد شه و بدوشی و براش ببرین

مهربان ترینم، همسرم، هنوز بعد از این همه سال با هم بودن، سرم که به شانه هایت می رسد و صدای قلبت را می شنوم، مگر دیگر غم جرأت دارد کنج دلم بماند. 

آخی عزیزم...

تو دیگه مامان شدی باید آستانه صبر و تحملت رو ببری بالا...

دلتنگیتو حس کردم واقعا‌..دلم گرفت

اما میگذره و وقتی نی نیتو بغل کنی وهمه دلتنگیات رفع میشه...

اونجام هواشو دارن خیالت راحت

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿

الهی عزیزم غصه نخور ان شالله سالم و سلامت میارنش واست از دلتنگی در میای.الانم غصه نخور خودشون واسه قندش نیفته ی چیزی مثل هب قندی چیزی میدن میخوره در حد رفع گرسنگی

نیازمند معجزه
2706