2752
2734
عنوان

شنبه عیده ها

| مشاهده متن کامل بحث + 774 بازدید | 71 پست

مس نمازاتونم به افق عراق میخونین؟

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید حاکم شرع کشورتون بگه اگه به فرض هم عید نباشه کفاره ش رو باید دولت بده 

نه من تو سایتش خوندم باید از مرجع تقلید تبعیت کرد

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

عزیزم حکم آقای سیستانی واسه ایرانی ها نیست واسه مقلدای عراق و ایناشه

ایران همه ب حکم تیم استهلالند ک رویت شد😊

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
تو خونه ماهم فقط منم....اونش چیزی نیس نمیدونم باید بگیرم یا نه 

اخه همین مون م تو سایت ش زده فردا ۳۰ رمضان

فقر که از در خونه بیاد تو ایمان از پنجره میره بیرون. خدایا فقر رو تو هیچ خونه ایی راه نده😔😔😔
وا. روز عید روزه گرفتن حرامه

تو همینش موندم خواهر جان

ان مع العسر یسرا..........من بزودی و به لطف خدای مهربونم مادر میشم.خدایا شکرت میدونم که ناامیدم نمیکنی میشه صلوات بفرستین ..‌‌‌‌‌

اقا یکی منو روشن که .نمازاتون رو به افق عراق میخونین که روزه تون رو با دیده شدن ماه در عراق و تایید اقای سیستانی میگیرید،

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
اقا یکی منو روشن که .نمازاتون رو به افق عراق میخونین که روزه تون رو با دیده شدن ماه در عراق و تایید ...

ساید تو ایران نماینده داره اونا ندیدن

ساید تو ایران نماینده داره اونا ندیدن

شاید؟؟؟

یعنی روزه تون رو بر اساس شاید و اینا میگیرین؟خب عزیز من باید مطمین یشین.نمازاتون رو چطوری میخونین به افق ایران و شهرتون یا اونجا؟

اقای سیستانی گفته بگیرید کسایی که مقلدن بگیرن دیگه گناهتون گردن خودش!

من که صانعی ام عید شوماااا میبارک

چه کنم؟ دل به که بندم؟ به کجا روی کنم؟بازگو ای به کنارِ دگری خفته ی من!!

آقای سیستانی عراق ولی دفتر توی ایران داره!

تشریف بیارن ایران لطفا یکشنبه ارم تعطیل کنن دیگه 😑😑😑😑

چه کنم؟ دل به که بندم؟ به کجا روی کنم؟بازگو ای به کنارِ دگری خفته ی من!!
2706