2733
2734

سلام خانوما هفته ی اینده سونو ntواسم نوشته دکتر با غربالگری.فقد واسه مشخص شدن جنسیت بچه دوست دارم برم nt بنظرتون میشه ntرو انجام داد اما غربالگری رو نه؟

غربالگری همه رو میفرستن عایا؟ غربالگری برای چی؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

سلام . جفتش مهمه و باید انجام شه . و جنسیتم تو سونو ان تی شاید مشخص نشه . فقط حدس میزنن ک ممکنه چی باشه. بهترین زمان برا تشخیص جنسیت از هفته 18 ب بعده . سونو انومالی رو ک انجام بدی بهت میگن جنسیتو .

در زندگیه من از مُحبت هیچ خاری گل نشد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام . جفتش مهمه و باید انجام شه . و جنسیتم تو سونو ان تی شاید مشخص نشه . فقط حدس میزنن ک ممکنه چی ب ...

من بچه ی بزرگمو هیچکدوم نرفتم میدونم از هفته ۱۷ به بعد مشخص میشه اما اکثر کسایی nt رفتن جنسیت مشخص شده

من بچه ی بزرگمو هیچکدوم نرفتم میدونم از هفته ۱۷ به بعد مشخص میشه اما اکثر کسایی nt رفتن جنسیت مشخص ش ...

اگه دکترش کار بلد باشه شاید بتونه درست تشخیص بده . تو سونو جنیست اگه دستگاهه تناسلی  پسر مشخص نشه میگن دختره . و همین باعث میشه اشتباه کنن . یکی از دوستام بهش گفته بودن ک بچت دختره . البته تو سونو انومالی همچین اشتباهی کردن . و وقتی دنیا اومده دیدن پسره و بچرو با لباسه دخترونه اوردن بیرون . 

اینم بگم خدای نکرده زبونم لال اگه مشکلیم قرار باشه پیش بیاد بیشتر برا بچه دومه . شمام ازمایشارو انجام بدین تا خدای نکرده مشکلی پیش نیاد. 

2740