2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عزیزم نگران نباش.من رشته ام همینه.

اصلا ترسناک نیست.خیالت راحت.فقط درمانت رو پشت سر هم ادامه بده.

قرص آهن خارجی با اسید فولیک ایرانی(موکدا ایرانی)مصرف کن.مولتی ویتامین خارجی هم بگیر.لبنیات رو کاهش بده.چای و قهوه رو کم کن.جگر زیاد بخور.شیره خرما هم روزی یک تا دو قاشق بخور 

جهت اینکه خیالت راحت بشه میگم .من خودم فریتینم صفر بود.دکتر گفت نابودی.من با همین روش طی دوماه خودمو درمان کردم.فقط حتما مداومت کن چون اگه شل کنی جواب نمیگیری 

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
عزیزم نگران نباش.من رشته ام همینه. اصلا ترسناک نیست.خیالت راحت.فقط درمانت رو پشت سر هم ادامه بده. ...

جدی؟؟؟خداکنه مال منم درمان بشه خیلی فکرمومشغول کرده بود،مرسی که ازنگرانی درآوردی❤

جدی؟؟؟خداکنه مال منم درمان بشه خیلی فکرمومشغول کرده بود،مرسی که ازنگرانی درآوردی❤

آره عزیزم خیالت راحت.خدا بدن آدم هارو خودترمیم شونده آفریده فقط نیازبه کمک داره.   

راستی اگه دکتر امپول آهن نوشت برات. حتما بروبیمارستان داخل سرم  تزریق کن.

به هیچ عنوان عضلانی تزریق نکن.رنگش تا اخر عمرت پاک نمیشه.حواست باشه. خصوصا اگه سفیدپوست باشی تا اخر عمرت مثل یه بودی میمونه رو بدن.        

خدایا ممنونم بابت لبخندی که دوباره به لبم نشست.عیدی  عید غدیرم ،خوش اومدی روشنی قلبم.
آره عزیزم خیالت راحت.خدا بدن آدم هارو خودترمیم شونده آفریده فقط نیازبه کمک داره.    راستی ...

بودی:کبودی

2706