2733
2739
عنوان

🐣🐣🐣اقدامی ها و مامانای ۹۷ 🐥🐥🐥

| مشاهده متن کامل بحث + 80352 بازدید | 8712 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم موعدم ۶تیر به نظرتون الان برم آزمایش خون نشون میده؟ پنج شنبه عروسی خواهرم اگه بتونم حامله ام چ ...

منم5تیرموعدمه😑

مبارک باشه عروسی خاهرتون خوشبخت بشن

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید
2738
ivf هم همین در میاد؟؟ چرا از اون میترسی؟؟ اون که درصد موفقیتش خیلی بالاست... چیزیم نداره که بخوای ...

نمیدونم هستی 😒اصلآآآآآآآآآا حس خوبی به ivf ندارم

اصلا دوس ندارم انجامش بدم

Iui رو هم میگم مثل اقدام طبیعی فرقی نداره

تو عکس رنگی دادی هستی؟خیلی درد داشت؟

یعنی ببین درحد مرگ از عکس رنگی میترسم

اگه برم بگیرم یه جا میرم که با بیهوشی انجام بدن😖

میگم قبل iui بعدی م برم اول عکس نه؟؟

نمیدونم شاید دوباره بریم اورولوژی ببینم برا همسرم چی میگه😒😒😒

اه چقدر کار🤯🤯😤😤

اصلا حوصله ی انجام هیچ کدومشو ندارم🤕🤕

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
اها..ممنون عزیزم چند هفتگی رفتی سونو قلبو؟

مینا عزیزم 😍دغدغه هات عوض شدن 😍😍😍

سونوی قلب و غربالگری و جنسیت و ... ان شاالله که تا باشه از این دغدغه ها

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
مینا عزیزم 😍دغدغه هات عوض شدن 😍😍😍 سونوی قلب و غربالگری و جنسیت و ... ان شاالله که تا باشه از ای ...

ای جانم..اره انگار یه دنیای جدیده..تجربه های جدید و نا اشنا

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
منم هفته پیش رفتم دکتر گفت آخرای هفته بعد برو که فردا میخوام برم، با حساب اولین روز آخرین پریودی فرد ...

به من سونو داده نمیدونم چه سونویه...فقط خودم حس میکنم خیلی زوده ...البته شایدم تشخیصشون درسته..

اخه ۶ هفتگی مگه قلب تشکیل میشع؟؟؟

و حالا من مامان دو تا فرشته ام... خدایا نی نیمو سالم بزار توو بغلمون♥️🧿
نمیدونم هستی 😒اصلآآآآآآآآآا حس خوبی به ivf ندارم اصلا دوس ندارم انجامش بدم Iui رو هم میگم مثل اقد ...

عکس درد داره مونا جون ولی بعضی ها هم اصلا درد نداشتن میگن اگه بستگی داشته باشی درد داره وگرن درد نداره

ولی برو بذار خیالت راحت باشه

انشاا. ایندفه با آی یو ای بگیره و مامان بشی ولی زبونم لال اگه خدا نخواست آی وی اف  هم گزینه بدی نیست

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦
2706