2737
2734
عنوان

علائم نی نی دخمل

80 بازدید | 10 پست

من هنوز تازه باردارم و خیلی مونده تا سونوی تعیین جنسیت، میشه یه سری علائمی که زودتر مشخص میکنه رو بگین، شنیدم عدد بتا بالا باشه یکی از علائمشه، من هفته چهارم بتام بالای هزار بود، روز اول موعد پری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با علای نمیشه گفت یکی ویارش زوده یکی دیر میگن ویار زود و سخت دختره ولی زن داداش منم ویار سخت داشت پسر شد 

خدایا هیچ زنی رو در حسرت شنیدن کلمه ❤مامان❤ نذار  برای ارزوی من اگه میشه یه صلوات بگو 
2731

منم شش هفتمه بچه اولمه دوست دارم پسر باشه ولی حس میکنم دختره شوهرم پسر دوست داره هرچی خدا بخواد همون میشه امیدوارم سالم باشه 

خدایا هیچ زنی رو در حسرت شنیدن کلمه ❤مامان❤ نذار  برای ارزوی من اگه میشه یه صلوات بگو 

اصلا ب علائم نیس من خودم تمام علائمام و حرکاتم دخترونه بود حتی هرکس میدید میگف دختره شک کن 

ولی پسر شه😂😂

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
2738

من هفته ۶ یا هفت بتام ۸۵۰۰۰ بود و نی نی پسر..

اصلا ربطی نداره

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

منکه خودم تو ارزوی داشتن نی نی موندم اما مامانم سر سه تا دخترشم به گفته خودش انقد ترشیجات میخورده ابغوره سرمیکشیده و دختر مادرو چاق میکنه البته بازم بستگی به بدنت داره

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی ما رستگار