2733
2734
عنوان

خانماااا کسی ازازمایش سردرمیاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 140 بازدید | 24 پست
یسوال دارم 

جانم

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جانم

حالا من میخوام مثلابرای فامیلامونم ازهمون عدد مام وبتا جنسیت رو چک کنم سه تاعدد مام هست یجادیدم نوشته بود عدد مام بایدزیر دوباشه ک بچه پسرباشه درستع؟؟؟؟؟ من ک ازمابشم دوتاش زیر دوهست یکی بالای دو چجوری تشخیص دادین ک پسر هست مرسی اگ راهنماییم کنی

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
2731
ببخشید هزیزم مزاحمت شدم برابرگه ازمایشن بود ک تشخیص دادین جنسیت رو احتمالی 

والله گلم منم از نی نی سایت یاد گرفتم

نمیدونم احتمال درس یا غلط بودنش چقده تو نتم بزنی میاره برات

بزن،تعیین جنسیت با بتای خون آزمایش غربالگری

میاره برات

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
حالا من میخوام مثلابرای فامیلامونم ازهمون عدد مام وبتا جنسیت رو چک کنم سه تاعدد مام هست یجادیدم نوشت ...

Momجلوی بتای خون رو نگاه کن

اهاینی فقط اون مهمه؟یاهرسه تاش؟

اره اونه

2738
مرسیییی عزیزم

😍😘