2737
2739
عنوان

میگم ترسیدم میگه به من چه من خوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنی خوابش الان سنگین شده؟

اگه آره برو پایین تختش یه یا علی بوگو لنگ چپشو بگیر با تمام قدرت بکش رو زمین 

به احتمال 90درصد یا زبون میبنده یا تغییر رفتار میده

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731

اینهمه نفرت و حاملگی.....! بچه تو این زندگی چه جایی داره! چرا بچه رو تو محیطی که عشق و علاقه و به قول خودتان نفرت نی میازید چرا اخه..... بسلامتی زایمان کنی.. و مهم نباشه برات ما که نمیتونیم نظر ذیگ ایی بدیم 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏

عین شوهر من از وقتی حامله شدم همیشه کمر درد داره یا خسته اس یا خوابش میاد الان یکم بهتر شده فک کنم شکمم ک جلو اومد دوباره خودش میشه

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  

بادعواهمه چی بدترمیشه رو نده بهش سنگین باهاش برخوردکن

خاطره زایمانم🌷خدا گفت ببرینش جهنم،برگشت و نگاهی به خدا کرد،خدا گفت : نبرینش،او را به بهشت ببرین !فرشتگان سوال کردند چرا ؟جواب آمد:چون اوهنوزبه من امیدواراست!🌷
2738

من به هیچ کس تا حالا این حرفو نزدم ولی بهت میگم طُلاق بگیر خواهر من طُلاق😆😆

پ ن: شوخی

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚
شوخیشم خیلی بده

باچه🙈من نبودم💣💨

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

قلق شوهرت چيه ؟؟؟ 

من كلا تو خانواده ام قهر و پشت چشم نازك كردن و داد زدن نبود ، همه خيلي اروم و با محبت باهم حرف ميزدن 

اگر كسي به خواهد من و راضي كنه بايد اروم و مهربون بهم بگه 

اما شوهرم كاملا برعكس تا ان روي سگ ات نبينه جدي ات نميگيره 😡😡😡

خودم خيلي حرص ميخورم كه بايد مثل خروس جنگي بپرم بهش اما چاره اي نيست 

هميشه سرش داد زدن ، قهر كردن اينم عادت كرده

من پشت در دستشویی جیشم داره میریزه شوهرم سر توالت با گوشیش وایستاده بود کارش تموم شده بود ولی کلش تو گوشی بود. از یه جایی دیدم داره باگووشی ور میره داد زدم گفتم فک کردی من نمیبینم😁

میشه ی صلوات مهمونم کنید؟❤💋
2706