2737
2739
عنوان

خوش سلیقه ها کمکککک

139 بازدید | 10 پست

بچه ها بنظرتوت با ست مبل و ناهارخوری زرشکی و کرم یا انابی کرم بخام اباژور زرد با ی گلدوت کوچولو زرد ست کنم چطور میشه؟؟؟یا باژور سفید بخرم و اصلا زرد ب کار نبرم ..تورو خدا راهنمای کنید😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

راستش بستگی به بقیه ی رنگای اتاق پذیراییتون داره٬ رنگ پرده٬ فرش٬ رنگ چوب میزها و.... چون در نهایت همه چیز باید با هم هارمونی داشته باشه٬ اگر رنگهای دیگه هم دارین توی اتاق آباژور رو همون کرم یا زرشکی/انابی بگیرین. اگر همش تو همین تم رنگیه میتونین زرد هم بگرین به نظرم بعد یک چیز دیگه ی زرد هم داشته باشین مثلا یک قاب تزیینی رو دیوار و....

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
2738
راستش بستگی به بقیه ی رنگای اتاق پذیراییتون داره٬ رنگ پرده٬ فرش٬ رنگ چوب میزها و.... چون در نهایت هم ...

خوب فرش کرم ناهارخوریم ک ست با مبل..پرده هم حریر سفید تنها...لمینت خونه و چوب مبلا هم گردویی باز...اما ی اباژو  دارم روش پیرهن زرد انداختم الان حس کردم ی جوری شد

خوب فرش کرم ناهارخوریم ک ست با مبل..پرده هم حریر سفید تنها...لمینت خونه و چوب مبلا هم گردویی باز...ا ...

خوبه که٬ رنگ هات کم هستن جا داری یک رنگ فان که دوست داری مثل زرد اضافه کنی. اینکه احساس می کنی نمیاد به بقیه شاید به این خاطر باشه که تناژشون فرق داره مثلا بقیه ی رنگ هات رنگ های به اصطلاح چرک هستن اما این زرد sharp هست (مثلا). اما کلا سخت نگیر مهم اینه که خودت دوستش داشته باشی. :)

اگر سوالی در مورد مهاجرت٬ ویزای تحصیلی٬ پناهندگی و... در اروپا دارین می تونین ازم بپرسین٬ سعی می کنم جواب بدم. 
خوبه که٬ رنگ هات کم هستن جا داری یک رنگ فان که دوست داری مثل زرد اضافه کنی. اینکه احساس می کنی نمیاد ...

از چنتا پرسیدم میگن بده...نمیدونم دیگ اخه حس کردم ی چیز جیق لازمه تو رنگام..شاید اباژور گزینه جالبی نباشه