2737
2739
دخترم 5 ماهشه با مخلوظ کن و آسیاب امتحان کردم نشد یه ذره درشت باشه عق میزنه وبالا میاره چه وسیله ای خوب له میکنه؟
یه چیزی بود نمیدونم اسمش چی بود فکر کنم برندر همه کاره بود اون خوبه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم میکسر که خیلی خوبه وقتی سوپش حسابی پخت و له شد بزار خنک شه بریز تو میکسر یه دست یه دست میشه من هم فلر داشتم هم دلونگی حسابی حلیم میکرد
حسرتش به دلم مونده،

که یکبار نمازی قسمتم بشه ،

بدون یادی از دنیا ؛ پر از یاد خدا !

دلم به دو رکعتش هم راضیست ...
2740
عزیزم پروفسور سلطان زاده که بهترین متخصص کودکان تو تهرانه میگه غذای بچه رو نباید میکس کرد که خیلی ابکی مثل حلیم بشه ... بذار اونقدر بپزه تاکاملا له بشه بعد با گوشکوب لهش کن ... چون باید یه تیکه های کوچکی توش باشه تا بچه از الان جویدن رو یاد بگیره . والا 1سالگی جویدن براش سخت میشه .
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزیزم پروفسور سلطان زاده که بهترین متخصص کودکان تو تهرانه میگه غذای بچه رو نباید میکس کرد که خیلی ابکی مثل حلیم بشه ... بذار اونقدر بپزه تاکاملا له بشه بعد با گوشکوب لهش کن ... چون باید یه تیکه های کوچکی توش باشه تا بچه از الان جویدن رو یاد بگیره . والا 1سالگی جویدن براش سخت میشه .
خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
من الان دخترم 15 ماهشه از 6 ماهگی قشنگ میکس کردم براش اما اگه دوباره بچه دار بشم از همون 6 ماهگی سوپشو میزارم خوب بپزه بعد با گوشت کوب معمولی لهش میکنم نه میکسر واقعا اشتباهه من خیلی اذیت شدم تا از سره دخترم بندازم میکس شده خوردنو اولش بالا میاره و عق میزنه ولی بعد عادت میکنه تو مقاومت کن.

LilySlim Weight loss tickers