2733
2734
عنوان

سوال در مورد رنگ مو ؟؟؟؟

1490 بازدید | 12 پست
خانومای خوشتیپ یه سوال دارم .من سه ماه پیش مو هامو دکلره کردم و بلوندش کردم . حا لا پشیمون شدم . می خوام رنگ شو عوض کنم .دو سه بار هم رنگ ماهگونی -شرابی کردم اما هر دفعه بعد از یه هفته رنگش پاک می شد و دوباره همون رنگ قبلی ظاهر می شد!!!!!!!!! چیکار کنم تا رنگ روش بمونه و از دست این رنگ دکلره که حالا نارنجی شده راحت شم؟؟؟؟؟؟؟ همیشه هم از شامپو بچه استفاده می کرد طبق توصیه ارایشگاه برای اینکه به مو اسیب کمتری وارد شه.

حالا بگین چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نوشین جونم مرسی.
رفتم رنگ مشکی بخرم تا کاتالوگ رو دیدم دلم نیومد از بین اون همه رنگ قشنگ مشکی بردارم .ارغوانی قهوای تیره .!!1
والا خودتم می دونی که این اسم ها الکیه .تقریبا قهوای سوخته ست.
بنظرت اینم پاک می شه؟
پاک شدنش ربطی به شامپو نداره؟؟؟؟؟؟؟ یا نرم کننده؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام عزیزم من ارایشگرم شما هر رنگی بجز n1یا2 بزنی به مرور پاک میشه ;و اگر هم بخوای رنگت رو عوض کنی کلی دردسر داره. ولی باز هم بستگی به جنس موهات داره. ولی اگر رنگی رو تو کاتالوگ انتخاب میکنی و روی دکلره می خوای بزنی باید 2 شماره تیره تر برداری اگر هم می خوای هر رنگی مقاومت بیشتری روی موهات داشته باشه بعد از اینکه موهات رو رنگ کردی و خواستی بشوریش حتما نرم کننده بزن چون پیگمنت های مو رو میبنده. هر کاری که می خوای بکنی بعدت رو هم در نظر بگیر
سلام الهه خانم پیگمنت مو به رنگدانه های مو می گن. منظور شما پولک های مو روی سطح مو که وقتی با یک ماده شیمیایی مثل رنگ و دکلره تحریک میشه باز میشن و معمولا تا 48 ساعت بسته نمیشه . و به همین دلیل می گن تا دو روز بعد از رنگ مو موها رو نشورین تا پیگمنت های رنگی خارج نشن