2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سایت دونفره خوب توضیح داده برای من خعلی خوب دراومد

آره اشپزیاشودیدم واقعا دستوراش کامل وخوبه .همین ک آموزش تصویری داره عالیه

چرا امضات کم رنگه  اینجانب از سال ۹۶ ب دلیل کاهش ناگهانی گربه ها ذائقم تغییر کرد و پیتزا رست بیف رو جایگزین کردم.نام کاربری قابل تغییر نیست دیگه  
2731

سایت دو نفره  خوب توضیح میده اما اگه بخوای بازم برات میگم

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
2740

ما دو تفریم که خیلی هم شعله زرد نمیخوریم یک پیمانه برنج ریزه ریختم ریزه باشه بهتره با اب زیاد چون باید خیلی بجوشه وقتی کاملا نرم شد و وا رفت زعفرون و گلاب و شکر بریز بزار خوب جا بیوفته اب برنج تا حدی که میخوای کم شه

•—»ღ.· ™`·ღزنــــــــدگـــــــیــــــــ ســــــــــختـــــــــهــــــــ امــــــــا امــــــــیــــــــدؤارمــــــــ بـــــــهــــــــ خاطـــــــــر دختـــــــــرمــــــــ ســــــــــرد نــــــــشــــــــــمــــــــღ.· ™`ღ«—•
ما دو تفریم که خیلی هم شعله زرد نمیخوریم یک پیمانه برنج ریزه ریختم ریزه باشه بهتره با اب زیاد چون با ...

اندازه ابشو حدودی میگی مثلا چند برابر برنج باشه من برنج رو خیس کردم تقریبا دوروزه

اندازه ابشو حدودی میگی مثلا چند برابر برنج باشه من برنج رو خیس کردم تقریبا دوروزه

چند پیمانه برنج خیس کردی؟

2706