2733
2734
عنوان

Hum, تاپيك دستور غذاي كمكي شيرخواران🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 96922 بازدید | 2687 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

٨-برنج+ گوشت مرغ+ زردك + سيب زميني+پياز+كدوسبز+ذرت+جعفري رو ٥ دقيقه آخر ٢-٣ برگ اضافه كردم 

اینوعکس دستور بالاست؟؟؟

حسابی با میکسر میکسش کردین نه والا منم دلم خواست

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
2728
پوره هويج و سيب زميني شيرين كه ٤ ماهگي ميدادم 

سیب زمینی شیرین چیه 

خدای بزرگم با تمام قلبم منتظر معجزه های دیگه ات هستم چون الانا دیگه وقتشه دست بکار بشی میدونی که روشون حساب کردم🤗🤗🤗پی نوشت :بزرگترین معجزات خداوند برای من دو تا دختر گل و سلامتی و آرامشه
خیلی خوبه منم ازیه پزشک  باتجربه یادگرفتم میگفت، توسوپو پوره وکته های بچه اگه میخوای اسهال نگیر ...

یعنی سیب درختی رو باهاشون میکس کنیم یا بعد غذا سوا پوره کنیم بخورن

سلام خانما

من میخوام برای غذای بچم‌جوانه گندم اضافه کنم چنتا سوال داشتم‌ ممنون میشم اونایی ک مصرف میکنن راهنماییم کنن

اول اینکه من گندم گذاشنم جوانه زده حالا گندم و جوانه باهم مصرف بشه یا فقط جوانش ؟

دوم اینکه همینحوری بریزم داخل عذاش میکس کنم یا اینکه موقع پخت بریزم بعد میکس کنم ؟

یسری همینجوری ریختم داخل عدسیش میکس کردم ی ته مزه تلخی داشت 😐برای چیه؟

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2738
سلام خانما من میخوام برای غذای بچم‌جوانه گندم اضافه کنم چنتا سوال داشتم‌ ممنون میشم اونایی ک مصرف م ...

سلام 

گندم رو می‌ذاری جوانه بزنه باید حتما جای سرد باشه . تو فصل تابستون بذار تو یخچال تا جوانه بزنه . وگرنه خراب میشه و مزه اش بد میشه. 

بعد بذار خووووب جوانه های بلند بشن اما نباید ساقه بزنه 

بعد کلش رو بریز توی غذا بچه ت بپزه بعد میکس کن 

خام میکسش نکن معده شو اذیت میکنه

البته میتونی گندم رو بعد از جوانه زدن خشک کنی بعد اسیاب کنی پودرشو بریزی تو غذای بچه

سلام  گندم رو می‌ذاری جوانه بزنه باید حتما جای سرد باشه . تو فصل تابستون بذار تو یخچال تا جوان ...

خیلی ممنون 

امروز یکم‌ خام ریختم ی ته مزه تلخی داشت بخاطر چیه

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
خیلی ممنون  امروز یکم‌ خام ریختم ی ته مزه تلخی داشت بخاطر چیه

خواهش میکنم 

ممکنه موقع جوانه زدن جاشون گرم بوده خراب شده بودن . اکه خراب باشن بوی ترشیدگی میدن

قبل از اینکه بریزی توی غذای بچه خودت بچش اگه طعمش خوب نبود نریز تو غذاش

بنظرتون سویق چطوره برا بچه ۷ماهه؟؟؟و اینکه جای مطمئن میشناسین

اره سویق خیلی خوبه عزیزم 

اگه بتونی خودت تو خونه درستش کنی خیلی بهتر و مطمئن تره

اگه هم خواستی بخری از عطاری ها بخر و بسته بندیش نشان سیب سلامت  سازمان غذا و دارو روش باشه 

Hum عزیز مرسی‌ بابت تاپیک‌ خوب‌ و کاربردیت‌ ، تمامشو‌ خوندم‌ و عکس گرفتم‌ البته یک هفته ای طول کشید 😀 الان میخوام برم سراغ تاپیک‌ روانشناسی و بازی‌ 

خیلی مهربونی‌ ، الهی که دخترت همیشه‌ سالم‌ و موفق باشه

منم از پنج ماهگی‌ غذای‌ کمکی‌ رو شروع‌ کردم‌ قصدم‌ این بود که کل این‌ ماه رو فرنی و حریره‌ بدم که با خوندن‌ تجربیات‌ شما‌ سوپ‌ رو شروع‌ کردم‌ با کلی‌ ذوق و شوق ‌،چون‌ بار اولم‌ بود ترسیدم‌ گوشت‌ بریزم‌ فقط برنج و سیب زمینی و هویج‌ ریختم .روز اول خیلی ترسیدم چون‌ همچین‌ اوق‌ زد که گفتم خدایی‌ نکرده‌ داره‌ خفه‌ میشه‌ شاید بخاطر غلظتش‌ بوده فرداش‌ همون‌ مدل درست کردم‌ ولی آبکی تر بود بازم بدش‌ میومد‌ و تف میکرد بیرون .نمیدونم‌ چیکار کنم‌ 

حریره رو دوس داشت خیلی اخه 

2706