2733
2739
عنوان

Hum, تاپيك دستور غذاي كمكي شيرخواران🤩🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 96928 بازدید | 2687 پست
کاش بهتر شه درکت میکنم اذیته خواب شبش چطوره؟

بعضی شبا خوب میخابه بعضی شبا مرتب بیدار میشه هی بغلش میکنم اروم میشه باز میذارم باز ی ربع دیگه بیدار میشه. 

الان باز ی کم بهتره . سیر باشع تا صبح میخابه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضی شبا خوب میخابه بعضی شبا مرتب بیدار میشه هی بغلش میکنم اروم میشه باز میذارم باز ی ربع دیگه بیدار ...

خب باز کاش شبا بخوابن روزا رو یه جور سر میکنیم... دکتر پسرم گفت تا نه ماهگی دارو بده

راستی بچت شیرخشکیه یا شیرخودت؟؟

امضای خدا پای تمام خواسته های دلتون که فقط خودش میدونه❣
2731
خب باز کاش شبا بخوابن روزا رو یه جور سر میکنیم... دکتر پسرم گفت تا نه ماهگی دارو بده راستی بچت ش ...

هم شیر خشکه هم شیر خودم. شبا موقع خواب کلا شیرخشک میدم ک سیر باشه . 

تنوع که چی بگم.اینستا رو خوردم با تنوعاش. از صبحانه میان وعده ناهار شام همه چی براش درس میکنم. ی روز میخوره دو روز نمیخوره.  اابته الان فک کنم بخاطر دندونش هس بی قراره. 

سلام مامانا میشه یکی راهنمایی کنه

پسر من کلا بدغذاس از ۵ ماه شروع کردم الان ۸ماه و نیمه اما شاید کلا یماهم نخورد همه روزا رو جمع کنم.خیلی روزا کلا لب نمیزنه هنوز دندونم نداره وزنگیریشم خیلی پایین اومده وزنم کم کرده.میخوام ببینم مثلا یروزم بخوره چند قاشق یوعده کامل حساب میشه که خیال ادم راحت باشه؟؟قاشق چای خوری بگین لطفا و اینکه قد و وزن نرمال تو این سن چقده؟؟لطفا لطفا کسی میدونه جواب هر دو سوالمو بده 

پسرم زندگیم ❤
سلام مامانا میشه یکی راهنمایی کنه پسر من کلا بدغذاس از ۵ ماه شروع کردم الان ۸ماه و نیمه اما شاید کل ...

سلام عزيزم
قد ٦٨-٧٧ سانتي متر در ماه ٩

وزن ٧/٥ تا ١٠/٩ كيلو گرم 

عزيزم ميزان قاشق ها مهم نيست به جاي سه بار بيشتر وعده غذايي بده و هر بار ٢-٣ قاشق كافيه بيشتر خورد هم بده .

اما فراموش نكن سال اول مهم شير هست بايد كامل بخوره.

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

استارتر عزیز میشه ی من هم کمک کنی

دختر من ۴ماه و ۷روزشه

رفلاکس هم داره یه کوجولو فقط خس خس مسکنه

بعش لعاب برنج و شیره بادوم دادم خس خسش بیشتر شده انگاری

نمیشه سوم رقیق بدمش؟؟؟؟؟

ما گر ز سر بریده میترسیدیم  در محفل عاشقان نمیرقصیدیم
2738
 دوستان سوپ رو از هفته چندم بعد از فرنی و حریره ب نوزادان میشه داد؟

یکی دو هفته فرنی و حریره بده بعد سوپ سبک رو شروع کن اول اب سوپ کم کم میکس کن 

نکات و راه کارهای مهم جهت زایمان طبیعی و زایمان طبیعی بعد از سزارین (ویبک ) را در این تاپیک بخوانید.

سلام مادارای عزیز به کمکتون نیاز دارم پسرم ۵ ماه و ۲۰ روزشه ۱ماهه دارم فرنی میدم بهش،الان میخواستم حریره بادام و شروع کنم همسرم نیم کیلو بادام اورد ولی من متاسفانه عجله کردم و با پوست همه ی باداما رو اسیاب کردم😭و بعد یادم اومد که باید پوستشونو جدا میکردم الان باید چیکار کنم میترسم بهش با پوست بدم خیلی تحقیق کردم که ببینم کسی با پوست نداده باشه خواهش میکنم بگین من چیکار کنم اون همه بادامو پوره کردم😫خواهشا اگر کسی تجربه داشته با پوست درست کرده بهم بگه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
2706