2737
2739

سلام بچه ها

این روزا خیلی ذهنم درگیره اینه چطور صاحب خونه بشیم با دست خالی

میخوام ببینم شما برنامه تون چیه؟یا اونایی که خودشون صاحب خونه شدن،ریز جزییات رو بگن.مثلا چقدر وام و از کجا گرفتن.شاید کمک شد برای ماها.

خدا خیرتون بده بچه ها

کدوم  استانید و خونه چند تومنی میخوای

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قیمتا چه جوریه تو شیراز؟

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

منکه امیدی ندارم

چون شوهرم شم اقتصادی نداره هر چی در میاره خرج میکنه منم هرچی برنامه میریزم که خرج کمتر کنه و پس انداز کنیم حرف گوش نمیده بیشتر خرج میکنه

ماهی دو‌تومنم در بیاره خرج میشه چهار تومنم در بیاره خرج میشه

😞

2740
من شیرازم عزیزم. کلا میخوام ببینم چطوری صاحب خونه شدین. شاید تجربیاتتون بدرد بقیه بخوره

ما ک خونه نخریدیم هنوز. الانم خیلی گرون شد

ولی وام میدن دیگه. اول هم باید از خونه کوچیک شروع کنید. یکی بخرید بعد هی روش پول بذارید بزرگترش بخرید

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂

سلام استارتر عزیز من مدتی وام خانگی نوشتم سعی میکنم چندتا دیکه بنویسم و مدتی صرفه جویی کنم تا بتونم سودکمتری بابت بانک بدم .خرید اوراق خیلی هزینه داره هم سودش بالاست هم مبلغ اقساط و هم مدت زمان آن .

من داشتم طلاجمع میکردم برای خرید خونه که فردا مجبورم برای رهن مغازه بفروشمشون😔

ولی اوراق بخر یا وام بگیر طلاتو اینارو بفروش خونه بخر بعد بده رهن با پول رهن اقساطتو بده پول دستت اومد برو خونه خودت یا وام بگیر پولشو بزار سپرده یکم رو سودش بزار تا خودش قسط خودشو بده بعد خونه بخر ی دوسال بده اجاره جمع و جور ک کردی خودتو برو تو خونت

مـن حواســم بهـ همــهـ جــَمع ولــی پرتــ تـــ❣وام

مهم اینه کودوم شهری و نطرت اینه که بالا شهر بری یا منطقه متوسط،وصعیت خونه که ما اصفهانیم خیلی خرابه ،گرون شده بدجور یه اپارتمان صدمتری تو منطقه متوسط چهارصد به بالاس

با وام که نمیشه باید پس داشته باشی فوقش بتونی تا سقف صدتومنشا وام بگیری،ما خودمون زمین از قبل داشتیم خونه درست کردیم ولی پشیمونم بنطرم میتونستیم با این پول بیشتر کار کنیم و پولمون دوبرابر بشه ،من از خدامه مستاجر خوش نشین باشم تا تنوع بشه 

هنر بزرگ هنر فاصله هاست .آدمها زیاد نزدیک باشند میسوزند و زیاد دور بمانند یخ میزنند،پیدا کردن نقطه درست از فاصله ها رنج و ریاضت بسیار میخواهد                 

۶۰-۷۰ملیون پول میخواد بری بخوابونی بهت وام میدن بانک مسکن خونه اولی ها

ولی سودش بیشتره

نسبت به خونه هایی که وام فرسوده گرفتن و ساختن

اگ اونطوری گیرت بیاد خوبه

خدا همه مستاجرا رو خونه دار کنه🙏🙏🙏

2706