2737
2739
عنوان

سوتی دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 96964 بازدید | 161 پست

از سوتی های دوران عقد اینو بگم که خیلی ببخشید بعد از رابطه کا.ندوم در میاورد میزاشت یه گوشه اتاق میخوابیدیم صبح یادمون میرفت برداریم

بارها مادرشوهرم کا.ندوم دیده بود خودش انداخته بود بیرون 🙈🙈 خب چیکار کنیم یادمون میره

حالا بعضی وقتا حسش نیس با کان.دوم بپوشه با زیر پیراهنش پاک میکنه🙈🙈🙈 بعد پرت میکنیم یه گوشه صبح یادمون برش داریم فرداش مادرشوهرم به شوهرم میگه دستمال کاغذی کیلو چنده !!!!! دستمال کاغذی برای همین چیزا گزاشتن با زیر پیراهن اخهههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهرم گردنمو کبود کرده بود🙈🙈تو خونه با روسری میگشتم حالا تابستون گرما 

ابجیم گیرداده بود چرا روسری سرت کردی یدفعه سر سفره جلو بابام اینا روسریمو دراورد گفت گرمته 😳😳😳یعنی نابود شدم

در نهایت زندگی میرقصد به ساز من😇😇
2740
از سوتی های دوران عقد اینو بگم که خیلی ببخشید بعد از رابطه کا.ندوم در میاورد میزاشت یه گوشه اتاق میخ ...

چقد ریلکس...ما هنوز با شوهرا عقدیمون تو یه خونه نمی خوابیم

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
از سوتی های دوران عقد اینو بگم که خیلی ببخشید بعد از رابطه کا.ندوم در میاورد میزاشت یه گوشه اتاق میخ ...

مگه میشه یادتون بره؟؟؟😐😐😐انقدر حواس پرت و شلخته هستید؟؟  

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧