2726
عنوان

سوتی دوران عقد

96882 بازدید | 161 پست

وای خدا دارم دق میکنم از خجالت.دیشب خونه‌ی مامانبزرگ بابابزرگم خوابیدیم با نامزدم.اتاقشون چسبیده ب اتاقی بود که ما توش بودیم.شب ساعت دو تازه رفتیم بخوابیم.در اتاق مامانبزرگمینا هم باز بود. یهو نامزدم شوخیش گل کرد اومد قلقلکم داد😭😭😭من بلند جیغ زدم و اسمشو صدا زدم. واااااای آبرومون رفت. اونا هم خوابشون شدیدا سبکهههه.

ینی بابابزرگمینا چه فکرایی کردن با خودشون؟الکی بعدش چن بار سرفه کردم. صبح دیگه روم‌نمیشد از اتاق برم بیرون. مردم از خجالت.😓😓😓😓😓😓 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اوف عزيزم سخت نگير

اگه سوتياي دوران عقد بعضيا رو بخوني مبفهمي واسه شما ابنقدك زشت نبوذه

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

فکر کردن مبارکه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706