2733
2739
عنوان

چیکار می کنید که زخم نشه؟؟

177 بازدید | 19 پست

بچم 9 ماهشه. فقط یه دندون داره و دو روزه که سینم داره زخم میشه و واقعا شیردهی سخت شده برام.چسب زخمم زدم فایده نداشت و همون دردو داشتم. چه کنم؟ شیرو اگه تو شیشه بدوشم بدمم نمیخوره. کلا از شیشه شیرو دوست نداره. از یه سینمم میخوره. اونیکی شیرش خیلی کمه اما زخم نیست.

خدا کنار ماست🌸

Okhhhhh .dandon mizane?

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
Okhhhhh .dandon mizane?

آره دندونش خیلی تیزه. مثل آدم بزرگا نیست که. چون ما کلی چیز میز خوردیم دندونامون سوهان خورده. اما دندون اون تازه و تیزه هنوز چیز زیادی نخورده که کند بشه و تیزیش از بین بره

خدا کنار ماست🌸
کرم عسل من گرفتم آب رو اتیشه، هفتاد قیمتش، شاید عسل هم همون کارایی رو داشته باشه ، اگه مقدوره امتحان ...

باعث میشه که زخم زود خوب شه یا اینکه دیگه زخم نمیشیم؟ عسل فک کنم برای زیر یک سال مضره میره دهنش

خدا کنار ماست🌸
آره دندونش خیلی تیزه. مثل آدم بزرگا نیست که. چون ما کلی چیز میز خوردیم دندونامون سوهان خورده. اما دن ...

Vay .dard dareee. Charb kon khob .sare in sinat ke zakhmaro talkh kon ke nagire.on yeki sinato shirin kon saresho ono begire ta on khobshe.

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
2740

Ye rah peyda kardam barat

Vay .dard dareee. Charb kon khob .sare in sinat ke zakhmaro talkh kon ke nagire.on yeki sinato shiri ...

In. Rahkhob nist

تلخ که دلم نمیاد بکنم. اما اونیکیو شیرین کنم ببینم جواب میده یا نه.

اره این کارم خوبه. دوستم میگه که سینتو با ابگرمو صابون بشور. اون دوتا بچه داره ب همین دچار بوده میگه خوب میشه

اره این کارم خوبه. دوستم میگه که سینتو با ابگرمو صابون بشور. اون دوتا بچه داره ب همین دچار بوده میگه ...

موقعی که میخوای سینتم بدی دهنش سینتو با شیرت چرب کن

اره این کارم خوبه. دوستم میگه که سینتو با ابگرمو صابون بشور. اون دوتا بچه داره ب همین دچار بوده میگه ...

آفرین. دستت درد نکنه. فقط چه وقتایی بشورم؟ چقد بشورم؟ 

خدا کنار ماست🌸
2706