2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو گوگل سرچ كن : چك ليست لوازم سيسموني

برات مياره طبق نظر و سليقه و نياز خودت كم و زياد كن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

حوله و پتو و لوازم خواب(بالش و تشک)

لباس پوشک وسایل بهداشتی: بتادین. لوسیون فیروز برا تمیز کردن روزانه  گردن و دستها و بدن.

شامپو و صابون بچه تشکچه تعویض پوشک دستمال کاغذی دستمال مرطوب پنبه یه کرم کالندولا برای سوختگی پای نوزاد یه پودر بچه 

اینا ضروریه

لباس سایز صفر و یک 

ست بهداشتی و  حوله 

شیشه شیر

ساک وسایل

پتو

سرویس خواب

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !

من دخترم بچه ی دومه و با برادرش ۱۴ سال فاصله سنی داشت واسه همین هیچ کدوم از وسایل پسرم مناسبش نبود رفتم همه چی نو خریدم. البته زیاد نخریدم. به نظرم لباس زیاد نخر چون سایزشو نمیدونی. کلی لباس خریدم که سایزش الان بهش نمیخوره و مناسب فصل  هم نیست. لباس سعی کن زیر دکمه ای براش بیشتر بخری. پوشک و زیر انداز. شیشه شیر و‌پستونک فعلا گرون نخر یه دونه ارزون بخر اگه دیدی میخوره براش خوب بخر. من الکی ۲۰۰ تومن پول شیشه و‌پستونک دادم براش جنس عالی اما هیچکدوم رو نخورد. من واسش به جای تخت تخت و پارک خریدم. کریر هم خیلی لازمه. کالسکه و کریرر بخر. ساک وسایلت بزرگ باشه بهتره. روروئک نخر. ست لوازم بهداشتی بخر براش. وان کوچیک برای حمام. تشک و بالش شیر دهی خیلی لازمته. از این پتو قنداقی ها براش بگیر که دیگه دو‌تا نخری.  دیگه دیگه اگه یادم اومد میگم بهت. 

2740

حوله بخر لیف اسفنجی. شامپو و روغن ماساژ. لوسیون هم زیاد بزرگ نگیر چون بچه رو عادت ندی بهتره. بعدا اگه نداشته باشی اذیت نیشه. پماد سوختگی کالاندولا و پماد ۳*۱ ماستلا خیلی خوبن. خصوصا ماستلا خیلی عالیه. سرهمی هم خوبه براش. من کل وسایلایی که خریدم حدودا سه میلیون شد. اما بدون تخت و کمد. چون کمدش رو‌جدا خریدم ۷۰۰ تخت و پارک هم ۱/۴۰۰. راستی البوم هم بگیر خاطرات بارداری و زایمانو توش بنویس. 

شما هم رسم دارین سیسمونی پدر عروس میخره؟😞

گر نگهدار من انست که من میدانم       شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.خدایا دختر و پسرش فرقی نداره فقط سالم باشه🙂خدایا شکرت بخاطر داده هات و نداده هات