2733
2734
انشالله بارداری عزیزم وای انتظار خیلی سخته منکه باید دوسه هفته دیگه صبرکنم    

فدات بشم ایشالله زوده زود مامان شیم 🙁🙁

چند ماه اقدامی شما؟؟

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اینکه پریودی پنج روز عقب بیفته و بعد پریود بشیم اما نه زیاد و همچنان علائم تکرر ادرار و درد سینه زیادی داشته باشیم امکان داره علائم بارداری باشه ؟ 

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
2740
پریود شدی یا لک بینی؟چند روز؟

تقریبا دو روز بعد لک بینی داشتم تا دو روز

+ دنیای دو نفره ی ما هر روز اونقدر تازه تر و عاشقانه تر میشه که همش فکر میکنم خواب میبینم! زمان مقابلمان زانو میزند ولی طپش های قلب هایمان بر تیک تاک ساعت پیشی گرفته اند...
تقریبا دو روز بعد لک بینی داشتم تا دو روز

اگه پریودت منظمه امیدوار باش منم تجربه ندارم ولی تو نظرات بچه ها دیدم که بعضی ها قبل پری مثبت بودن بعضی هام تا چن روزبعدپری به هرحال تا پری کامل نیومده جای امیدواری هست

احتمالا بارداری عزیزم بی بی زدی؟

ما اصلام اقدام نداشتیم یعنی امکان داره. ترسیدم بی بی نذاشتم. 

اقدام نداشتین؟خب عزیزم بدون اقدام مگه میشه حامله شد؟قرصی چیزی نخوردی پری بهم بریزه؟بیشتر توضیح بده

وقتی خدا بخواد همه چی امکان پذیره  . قرص نخوردم . 

2706