2410
2553

من درد سینه دل درد سر گیجه و بی اشتها بودم یهو گر میگیرفتم

بی بی چکمم 5 روز قبل موعد هاله کم انداخت

به خاطر تو هم که شده تمام روزاهای بعد از این مهربانتر خواهم شد  98/4/4  

من فروردین ناخواسته باردار شدم...

داخل سونو زده سن بارداری ..از روی اون فهمیدم ک حدودا بین هشت تا ۱۲فروردین بوده نزدیکی..

من یادمه ۲۳فروردین سینه هام سفت شده بود و البته بزرگتر از قبل...فکر میکردم بخاطر نزدیکی ب موعد پریودمه..خیلی حساس شده بودن.. همون روزا هم بالا آوردم... اما قرص مصرف کرده بودم ک قطع شد ... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من بارداری قبلیم فقط غذاها خیلی خوشمزه بنظرم میرسید اشتهام باز شده بود فردای روز پریودم بی بی هاله انداخت

الانم توو اقدامم 

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏

من طیق سونوی سه هفته پیش الان هشت هفته ام روز موعد بی بی چکم منفی بود پنج روز بعد به زور یه خط معلوم شد لقاحم دیر بوده انگار ،،علایمم اوایل خیلی میخوردم الان چند روزه اشتهام کم شده خود به خود عوق میزنم ،سینه هام بزرگ شده نوکش تیره شده دور نافم تیره شده از شیرینی جات بدم میاد فقط ترش دوس دارم 

دخترم دنیای من♥️
سلام مرسی که نظر دادین خودم ماه پیش اقدام کرذم ولی پری اومد این ماه اقدامم 13پریمه کمردرد دارم صورت ...

بله تخمکگذاریه از کیت تخمکگذاری مدیکور استفاده کن خیلی خوبه

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
2714

سلام 

منم تو اقدامم چهارده ماه

امروز باید پری شم 

همیشه صب زود میشدم ولی هنوز نشدم 

نمیدونم بی بی بزنم یا نه 😞

مگر یک انتظار را چقد میشود کشید 🙁خدایا یه نی نی ام بمن بده 🙂💕
2706