2733
2734

سلام بچه ها خوبید؟من چند ماهه نیومدم نی نی سایت.امشب دوباره پریود شدم و ولی غصه ریخت تو دلم.یاد شماها افتادم.خوشحالم براتون.امیدوارم زایمانهاتونم بدون دردسر باشه.عکس نی نیاتونو بذارید برامون ذوق کنیم😍

باور دارم که خدا همه ی غیر ممکن های مرا ممکن می کند...به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود به امید خدا      

فقط یه چیزی

میگن موقع زایمان خدا صدای مادرارو خوب میشنوه.توروخدا ما رو یادتون نره

التماس دعا💙

باور دارم که خدا همه ی غیر ممکن های مرا ممکن می کند...به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود به امید خدا      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط یه چیزی میگن موقع زایمان خدا صدای مادرارو خوب میشنوه.توروخدا ما رو یادتون نره التماس دعا💙

عزیزم انشاالله به زودی دامنت سبز شه .امیدت به خدا باشه 

ای دل ،عبث مخور غمِ دنیا را ....فکرَت مکن نیامده فَردا را ....کنج قفس چو نیک بیندیشی.....چون گلشن است مرغ شکیبا را..
سلام عزیزم خوبی؟نیستی! نمیدونم چندروزه فشارم بالاپایین میشه. تاریخ زایمان13-14زدن بتونم طبیعی..

فاطمه جون بسلامتی فارغ شدی عزیزم

ای دل ،عبث مخور غمِ دنیا را ....فکرَت مکن نیامده فَردا را ....کنج قفس چو نیک بیندیشی.....چون گلشن است مرغ شکیبا را..
2740
سلام بچه ها خوبید؟من چند ماهه نیومدم نی نی سایت.امشب دوباره پریود شدم و ولی غصه ریخت تو دلم.یاد شماه ...

سلام عزیزم اره خیلی وقته نیستی میدونم خیلی سخته ولی خواست خداست چه میشه کرد انشالله خیلی زود این سختی با شیرینی مامان شدنت جبران میشه

اره عزیزم 13 پسرم بدنیا اومد انشالله قسمت همه منتظرا

عزیزززم مبارک باشه . سزارین کردی یا طبیعی فاطمه جون ؟ وزنش چقدر بود 

اسمشو چی گذاشتی قندعسل

2706