2733
2734
عنوان

دبستان پسرانه خوب در اسلامشهر

| مشاهده متن کامل بحث + 13727 بازدید | 26 پست
سلام من با نظر شما اصلا موافق نیستم که بچم رو بفرستم تو هر مدرسه ای ی سوال از شما دارم اونایی که ...

در كل من بعد از 2-3 سال تحقيق (از زمان پيش دبستاني پسرم افتادم تحقيق) به اين نتيجه رسيدم هيچ غيرانتفاعي خوبي تو اسلامشهر نيست. دولتيا شايد تعداد بچه زياد باشه ولي معلماش خوبن. مديرشم خوبه. 

تو دولتي اون همه بچه. ميري سركلاس معلم همه رو منظم نشونده . همه حرف گوش ميدن. 

ولي غيرانتفاعي رفتم 15 تا بچه بودن. معلم نميتونست ساكتشون كنه. از ديوار صاف بالا ميرفتن.

در كل من بعد از 2-3 سال تحقيق (از زمان پيش دبستاني پسرم افتادم تحقيق) به اين نتيجه رسيدم هيچ غيرانتف ...

ببخشید مدرسه ی دولتی خوب سراغ دارید؟

گل پسرمن ۸ سالشه خداجونم ازالان دعا میکنم یک عروس خوب و نجیب و پاکدامن نصیبم کنی امین😉😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مدرسه طاها خوبه نه اميدمهر 

دولتي ها شلوغه اما بچه پخته ترميشه

من ازهيچكدوم غيرانتفاعي ها راضي نبودم ، مخصوصا اونيكي بچه خودم رفت ، امسال دولتي ميبرم

غيرانتفاعي ها بيشتر تبديل شده به آموزش بچه هاي بيش فعال واونايي كه مشكل يادگيري دارن، روي بچه هاي سالمتون هم تاثير بد ميزاره

اگه تودولتي تو ٤٠٠ نفر ٣٠ تا بيش فعال باشه ، توغيرانتفاعي از هر ٥ نفر ٣ تا مشكل دارن

2731

پیش دبستانی و دبستان غیرانتفاعی 

یه دونه تو سعیدیه هست امیدان آینده اسمشه . دوتا پسرای داداشم اونجا میرن، راضی ان

منم اگه بهم دور نبود حتما اونجا میبردم پسرم رو

پروردگارا چطور شکر نعمت کنم که سزاوار باشی   

بنده پسرم و برادر زادم و فرزندان دوستانم در مدرسه شهامت در ایران زمین اسلامشهر هستند

فوق العاده راضی هستیم

تمام مدارسی که دوستان اشاره کردند بد نیستن ولی مدرسه شهامت یه چیز دیگس

خداوند عمرشون بده

برخوردشونم عالیه

شمارشونم این

02156833249

09120754880

2738

مدارس غیر انتفاعی خوب تو اسلامشهر خیلی کم هست فقط رشد و نیکان دانش و نسل ماندگار خوبن من خیلی تحقیق کردم. بقیه بیشتر معلم بی سواد و کم سابقه میارن که خودشون هیچی بلد نیستن. ولی مدارس دولتی سرافراز و میثم تمار هم خیلی خوبن

لطفا قضاوت نکنیم.🙏🙏
ممنون از نظرت، من فرستاذم دولتی، سرافراز، خیلی راضیم معلمشون عالیه ، پسر من ازراول آذر روان میخوند و ...

مدارس دولتی صد مرتبه بهتر از این غیرانتفاعی های با معلم های بی سواد هستش فقط نیکان دانش و رشد و طاها 

لطفا قضاوت نکنیم.🙏🙏
نه مدرسه طاها خوبه نه اميدمهر  دولتي ها شلوغه اما بچه پخته ترميشه من ازهيچكدوم غيرانتفاعي ها ...

دقیقا بیشتر غیر انتفاعی ها مخصوصا مدرسه پسرم اخراجی های مدارس دولتی و نوشته بود کلاسشون همه بی ادب و بیش فعال

لطفا قضاوت نکنیم.🙏🙏