2733
2734
عنوان

دبستان پسرانه خوب در اسلامشهر

13513 بازدید | 26 پست

سلام

دبستانای غیر انتفاعی پسرانه  نیکان دانش و فرهنگسازان نامی و عرفان  کسی میشناسه خوبن؟

از دولتیا سرافراز  ...حکمت ...میثم تمار 

کدوما خوبه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام 

وقت همگی بخیر

امسال پسرم پایه اول بود در دبستان طاها 

قبلش خیلی مدرسه ها رو رفتم و با معلما و کادر صحبت کردم

دیدم کادر مدرسه طاها و معلماش واقعا فرق می کنه

من خیال نمی کردم که پسرم اصلا بتونه حتی بره مدرسه

روز اول با گریه و جیغ رفت کادر حرفه ای مدرسه طاها بخصوص معلمشون طوری رفتار کردند که بچم عاشق مدرسه شد

واقعا دستشون درد نکنه

الان خیلی خوشحالم که راحت می تونه بخونه و بنوسه الان زیرنویس تلویزیون و تابلوهای خیابون رو می خونه

یه نکته ای که مدرسه طاها داره و برعکس خیلی از مدرسه ها که این مورد رو ندارم با توجه به تحقیق من، دفتر مشق خلاقشونه برای پایه اولیا خیلی به دانش آموز و من مادر کمک کرد دیگه لازم نبود معلم سرمشق بده

واقعا بچه ها عالی یاد می گیرن

بچه ها مدرسه رو خیلیییی دوست دارن من خودم شاهد بودم بچه ها اصلا دلشون نمی خواست از مدرسه برن و مدرسه رو خیلی دوست دارن

من خیلی راضیمممممم

دستشون درد نکنه

سلام  وقت همگی بخیر امسال پسرم پایه اول بود در دبستان طاها  قبلش خیلی مدرسه ها رو رفتم ...

ممنون از نظرت، من فرستاذم دولتی، سرافراز، خیلی راضیم معلمشون عالیه ، پسر من ازراول آذر روان میخوند و خطشم عالی شده

ممنون از نظرت، من فرستاذم دولتی، سرافراز، خیلی راضیم معلمشون عالیه ، پسر من ازراول آذر روان میخوند و ...

سلام خوب هستید میخواستم ببینم آدرس مدرسه کجاست پسر من امسال میخواد بره پیش دبستانی دنبال یه مدرسه خوبم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

وقت بخیر 

من از خیلیا درباره مدرسه سرافراز  سوال کردم

از جمعیت وحشتناکه چهل تا چهل و پنج نفره کلاساشون خیلی می نالیدن

ی نکته دیگه اینه که معلمای سرافراز بدلیل بیست سال سابقه یک روز آفن ( یک روز سرکار نمیان می تونید از مدیر شون سوال کنید خانوم سمیعی) و اولیاء یا یک فرد دیگه میاد توی اون  روز سر کلاس اینم خیلی بده

بخصوص برای پایه اولیاااااا

من تجربه خیلی خوبی تو طاها داشتم کادر بسیار قوی داره حواسشون به همه چیز هست

وچند نفر از دوستام که بچه هاشون رو تو دولتی بردن خیلی پشیمونن

بخصوص از نظر ادب بچه هاشون خیلی آسیب دیدن و فحشای خیلی بدی یاد گرفتن

خلاصه تو انتخاب مدرسه خیلی دقت کنید

2738
ممنون از نظرت، من فرستاذم دولتی، سرافراز، خیلی راضیم معلمشون عالیه ، پسر من ازراول آذر روان میخوند و ...

خيابون بيست متري امام خميني  كوچه فكر كنم 7 . دقيق شماره كوچه رو نميدونم

پيش دبستانيش ظهره

سلام وقت بخیر  من از خیلیا درباره مدرسه سرافراز  سوال کردم از جمعیت وحشتناکه چهل ت ...

به هر حال بچه هاي ما بايد برن تو دل جامعه. جامعه هم متشكل از آدمهاي خوب و بده. نميشه كه فقط با خوبا در ارتباط باشه. دست ما نيست. اين به رفتار خانواده و خود بچه بستگي داره كه جذب خوبيا بشه يا بديا. 

به هر حال بچه هاي ما بايد برن تو دل جامعه. جامعه هم متشكل از آدمهاي خوب و بده. نميشه كه فقط با خوبا ...

سلام

من با نظر شما اصلا موافق نیستم

که بچم رو بفرستم تو هر مدرسه ای

ی سوال از شما دارم

اونایی که تو دانشگاههای خوب دولتی مثل دانشگاه تهران، شریف، علم و صنعت و... درس می خونن

با پیام نور و دانشگاه آزاد فرق نمی کنه

بچه ها بیشتر از بزرگتر تاثیر می گیرن

اگه تو ی محیط خوب باشن خیلی بهتره تا توی ی جو خراب درس بخونن

من اعتقادم اینه که باید درباره مدرسه خیلی تحقیق باید کرد 

بچه رو تو کلاسای شلوغ نفرستاد

از معلمای خوب استفاده کرد

معلمم بنظر من خیلی تاثیرگذاره

2706