2737
2734

سلام. الان 12 روزه که بچم به دنیا اومده. سینمو نمیگیره .  یعنی اوایل به سختی میگرفت . چون زردی داره باید زود زود شیر بخوره. با شیشه بهش شیر دادم حالا دیگه اصلا نمیگیره. کسی بوده مث من باشه ؟چیکار کرده؟

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

علت زردی نوزادتون خیلی مهمه... بخاطر شیرتون بوده یا بخاطر تفاوت گروه خونی؟..میزان زردی نوزاد و آیا فتوتراپی میشه؟

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑
2738

Areeeeee .dostam. Bachasho ye modat shiresho mirikht shishe shir midad behesh.mamanam barash saghe bacharo ke ba mohr bardasht dg sinasho gereft.in kar baladi mikhada har kasi nemitone

مخالفای نظراته من لطفا ریپلای نکنید❤وای خدا من فکر کردم شدم دوتا ولی سه تام باشوهرم میشیم چهارتاااااااا.👶👶+👩👨وقتی دکتره گفت دوتا ساک اصلا نفهمیدم چی میگه اصلا نمیدونستم داره به مامانه خنگتون میگه شما دوتایین .لوبیا های من چقدر خنگ بودم که نفهمیدم دوتایین😍😍😍😍
علت زردی نوزادتون خیلی مهمه... بخاطر شیرتون بوده یا بخاطر تفاوت گروه خونی؟..میزان زردی نوزاد و آیا ف ...

علتش نمیدونم چیه. ولی شیرم نیست. چون دو شب تو دستگاه خوابوندم و شیر خودمو دادم خوب شد. ولی دوباره شیر که نخورد برگشت

عشق اول همسرم  عشق دوم پسرم  
2706